Tag: lëndime

Aksident në rrugën Prishtinë – Podujevë, lëndohen tre persona

18/05/2019

Tre persona kanë marr lëndime trupore në një aksident trafiku, i cili ka ndodhur sot rreth orës 11:30 në rrugën Prishtinë – Podujevë, në fshatin ... Read More

Aksident në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë, një i lënduar

14/05/2019

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, ku ka pësuar lëndime një person. Zëdhënsja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, ka ... Read More

Lojtari që ka fituar 6 trofe, por ka luajtur vetëm 22 ndeshje

13/05/2019

13:33 | 13 Maj 2019 13:33 | 13 Maj 2019 Pavarësisht probleme të shumta me lëndime, Benjamin Mendy ka pasur një vit të pabesueshëm. Pasi ... Read More

Aksident ndërmjet dy veturave në rrugën Gjilan-Prishtinë, tre të lënduar

13/05/2019

Në rrugën Gjilan-Prishtinë ka ndodhur një aksident, si pasojë e të cilit lëndime kanë pësuar tre persona. Këtë e ka bërë të ditur Policia e ... Read More

Aksident në Prishtinë, lëndohet motoçiklisti

11/05/2019

Një motoçiklist ka pësuar lëndime në një aksident komunikacioni që ka ndodhur sonte në Prishtinë. Sipas zëdhënëses së Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinë, ... Read More

Aksident në Skenderaj, lëndohen pesë persona

03/05/2019

Pesë persona kanë marrë lëndime trupore si pasojë e një aksidenti i cili ka ndodhur sot rreth orës 11:25 në rrugën “Azem Bejta”, në Skenderaj. ... Read More

Mjekimi alternativ i spondilozës

25/04/2019

Zakonisht boshti kurrizorë pëson ndryshime dhe lëndime me rastin e lëvizjeve jo të duhura, bartjes së ndonjë peshe të rëndë, kilogramëve të tepërt, pozitës së ... Read More

Drejtori i KRM “Uniteti” flet për sulmin që iu bë atij dhe zyrtarëve të kësaj kompanie nga banorët e fshatit Koshtovë

25/04/2019

Gjashtë persona kanë marrë lëndime trupore sot në orët e para të paradites gjatë një përleshje fizike në një protestë e cila u mbajt në ... Read More

E rrahin me dru, e bëjnë për spital

22/04/2019

Një person ka marrë lëndime trupore, pasi është rrahur me mjete druri nga tre persona të tjerë në Rahovec. Policia e Kosovës njofton se rasti ... Read More

Aksident në Kaçanik, lëndohet një person

19/04/2019

Një person ka marr lëndime trupore si pasojë e një aksident në trafik i cili ka ndodhur në mes të dy veturave civile. Ngjarja ka ... Read More

Aksident në Ferizaj, lëndohen tre persona

16/04/2019

Tre persona kanë marrë lëndime trupore në një aksident trafiku i cili ka ndodhur sot rreth orës 15:20, në fshatin Dardani të Ferizajt. Lajmin për ... Read More

Njëzetë e një aksidente dhe 21 persona të lënduar në Shkup gjatë fundjavës që lamë pas

08/04/2019

S A 2019-04-08T09:30:15+02:00 Një udhëtar i autobusit ka marrë lëndime të rënda trupore, ndërsa 20 janë lënduar më lehtë në 13 aksidente që kanë ndodhur ... Read More