Tag: lexoni

Simptomat e heshtura të diabetit, që nuk duhen injoruar

22/01/2020

Ka simptoma të shumta që mund të tregojnë sheqer të ngritur në gjak dhe ju mund të lexoni më poshtë cilat janë shenjat e heshtura ... Read More

Këto janë simptomat e heshtura të diabetit që nuk duhet injoruar

29/11/2019

Ka simptoma të shumta që mund të tregojnë sheqer të ngritur në gjak, dhe ju mund të lexoni më poshtë cilat janë shenjat e heshtura ... Read More

Kështu duhet t’i kapni fëmijët

23/11/2019

Lexoni me kujdes këto këshilla Sipas një studimi, nënat të cilat i mbajnë fëmijët e tyre afër lëkurës përjetojnë më pak stres.Prandaj thuhet se është ... Read More

Kjo bimë ka forcë shëruese: Mbron nga sëmundjet dhe ngadalëson plakjen!

25/10/2019

Në vazhdim lexoni cilat janë ato të mira shëndetësore që i sjell kjo bimë e cila mbin vetëBurdullaku është bimë e cila rritet gjithandej përreth ... Read More

Fruta e perime me më shumë vitaminë C se portokalli e limoni

27/03/2019

Sigurisht se kur dëgjoni ose lexoni për vitaminën C mendja menjëherë ju shkon tek portokalli ose limoni. Por nëse këto fruta u janë mërzitur ka ... Read More

Matni siç duhet tensionin

17/02/2019

Përpara se të vendosni të matni tensionin e gjakut, lexoni të rejat e fundit Siguroni shëndetin e zemrës tuaj: në çdo vizitë kërkoni nga mjeku ... Read More

Horoskopi javor: Kush do të detyrohet të merret me punët dhe obligimet e mbetura, kush me problemet dashurore

28/01/2019

Lexoni se çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë, në dashuri, a do të pajtoheni me anëtarët e familjes, si do të ... Read More