Tag: Lidhja

Më provokuese se kurrë, Genta poston videon hot nga xhirimet e klipit

04/02/2020

Këngëtarja Genta Ismajli ka qenë shumë e përfolur muajve të fundit në media. Lidhja e saj me biznesmenin turk Huseyn Usta, ka qenë shumë e ... Read More

Rudina Dembacaj flet për bashkëjetesën me Mark Frrokun: Në biznes është ai shefi, në shtëpi jam unë

25/01/2020

Enida Himaj – Rudina Dembacaj dhe lidhja e saj me Mark Frrokun ka marrë vëmendjen e gjithë publikut. Vetëm pak ditë më parë aktorja postoi ... Read More

U përfol për një lidhje me biznesmenin e pasur/ Reagon ish-miss Kosova, ja e vërteta

13/01/2020

Lidhja mes ish-miss Kosovës, Agnesa Vuthaj me biznesmenin indian ishte në qëndër të vëmendjes ditën e sotme. Biznesmeni, 23 vite më i madh se ish-missi, ... Read More

Arsyeja e frikshme pse nuk duhet të flisni kurrë në telefon kur jeni në ashensor ose bodrume

16/12/2019

Duhet të dini që lidhja e dobët telefonike nuk është arsyeja e vetme pse nuk duhet të përdorni telefonin ndërkohë që ndodheni në ashensor apo ... Read More

Top tri këshillat që ju ndihmojnë ta fitoni më lehtë një vend të punës

12/10/2019

Lidhja mes kandidatit për punë dhe punëdhënësit është mjaft e ndërlikuar. Në mënyrë që të arrihet synimi final, që të dy duhet të jenë në ... Read More

Pse ka më shumë ndarje në verë?

01/08/2019

Bashkë me rritjen e temperaturave rriten dhe shanset që lidhja jote të marrë fund. Po, siç mund ta merrni me mend, jemi zyrtarisht në sezonin ... Read More

Arbenita Ismajli duket si një engjëll në foton e fundit

06/06/2019

14:55 | 6 Qershor 2019 212 14:55 | 6 Qershor 2019 Që nga lidhja e saj me Feron, modelja është bërë temë ditore në mediat ... Read More

Si ta lidhni kravatën brenda 10 sekondave

04/06/2019

Lidhja e kravatës për shumë djem të ri, por edhe për meshkuj të paprovuar, është proces i vështirë. Kravatat janë të domosdoshme në ngjarje të ... Read More

LHK “Ali Hadri” paralajmëron bllokimin e rrugës që çon te Manastiri i Deçanit

27/05/2019

Lidhja e Historianëve të Kosovës “Ali Hadri”, dega në Deçan, i ka bërë serish thirrje institucioneve të Kosovës që urgjentisht të ndërhyjnë në kontestin pronësor ... Read More

LDK tregon detajet nga takimi Mustafa – Kurti, vendi duhet të shkojë në zgjedhje përmes votës së mosbesimit dhe shpërbërjes së Kuvendit

22/05/2019

Lidhja Demokratike e Kosovës, përmes një njoftimi për media ka bërë të ditura detaje nga takimi i kryetarit të kësaj partie, Isa Mustafa me kryetarin ... Read More

LDK i reagon PDK-së: Nuk do të bashkëpunojmë kurrë me Listën Serbe

20/05/2019

Lidhja Demokratike e Kosovës ka reaguar pas deklaratave të Partisë Demokratike të Kosovës, ku kjo e fundit ka akuzuar LDK-në se ka bashkëpunuar me Listën ... Read More

Opozita i harron zgjedhjet

18/05/2019

Ndonëse para disa muajsh në çdo paraqitje publike dy partitë opozitare, Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje, e përmendnin vazhdimisht nevojën për shkuarjen në ... Read More