Tag: lidhje

Vrasja e afro-amerikanit nga dhuna e efektivëve të policisë, reagon Rita Ora: Heshtja është tradhti

29/05/2020

Mes artistëve të shumtë që kanë reaguar në lidhje me vrasjen e afro-amerikanit George Floyd nga një officer policie në Mineapolis, është edhe këngëtarja Rita ... Read More

Çfarë na porosit Shekspiri në lidhje me lumturinë?

29/05/2020

Çfarë na porosit Shekspiri në lidhje me lumturinë? Çfarë na porosit Shekspiri në lidhje me lumturinë? Një herë, të pranishmëve Shekspiri u kishte thënë: “Unë ... Read More

Era Istrefi në një lidhje dashuri me Julian Perretan?! Këngëtari anglez: Kemi jetuar bashkë

24/05/2020

Era Istrefi dhe Julian Perreta janë përfolur prej kohësh për një lidhje me njëri-tjetrin, duke qenë se ishin gjithmonë bashkë dhe komentet e ëmbla në ... Read More

Si të përdorni bajamet për shëndetin e mëlçisë

22/05/2020

Mjafton një grusht me bajame dhe nivelet e kolesterolit të mirë që ka lidhje direkte me shëndetin kardiovaskular, rritet me 19 përqind. Të dhënat e ... Read More

Ditët në karantinë/ Marina tregon për sherret me Getoarin: Jemi si çdo çift shqiptar, kemi pasur edhe debate

30/04/2020

Moderatorja e dashur Marina Vjollca në një lidhje direkte me emisionin ‘Opinion’ ka treguar se edhe ajo me partnerin e saj Getoarin kanë pasur debate ... Read More

Rozana Radi rrëfen sëmundjen nga e cila vuan: Këto ditë më janë shtuar frikërat

19/04/2020

Këngëtarja Rozana Radi e ftuar në një lidhje direkte për emisionin ‘Jo vetëm modë’, tregoi se vuan nga një sëmundje. Ajo shtoi se vuan nga ... Read More

Bashkëshortja e tij “ngeci” në Amerikë, Sabri Fejzullahu i dedikon i pikëlluar këto fjalë Nerës

10/04/2020

Artisti i njohur kosovar, Sabri Fejzullahu ka qenë pasditen e sotme në një lidhje direkte në ‘Ftesë në 5’ me Bieta Sulon. Këngëtari ka treguar se ... Read More

Lidhje prej një viti mes Londrës dhe Shqipërisë/ Zbulohen detaje nga marrëdhënia e Xherdan Shaqirit me Dhurata Ahmetaj

09/04/2020

Rreth një javë më parë, u zbulua se Dhurata Ahmetaj ishte në një lidhje me Xherdan Shaqirin.  Ndonëse dyshja ka preferuar që të mos zbulojë ... Read More

Emina Çunmulaj zbulon talentin e fshehur: Është diçka më intime

09/04/2020

Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj gjatë një lidhje me Skypë në emisionin ‘Rudina’ ka zbuluar talentin e saj të cilën e ka mbajtur të ... Read More

Anët pozitive të izolimit/ Ermal Fejzullahu tregon nga çfarë ka hequr dorë: Po ndihem më i shëndetshëm

06/04/2020

Këngëtari i dashur për publikun, Ermal Fejzullahu në një lidhje direkte në emisionin ‘E diell’ tregoi për jetën në izolim dhe anën pozitive të këtyre ... Read More

Zbulohet lidhja/ Xherdan Shaqiri në një marrëdhënie me këngëtaren shqiptare

05/04/2020

Mediat kosovare kanë zbuluar një lidhje të re dashurie. Flasim për futbollistin shqiptar Xherdan Shaqiri, që tanimë ka gjetur dashurinë në krahët e këngëtares Dhurata ... Read More

 “E kishte bërë të gjithë planin”/ Era Rusi rrëfen si i propozuan për martesë

02/04/2020

Era Rusi e ftuar në ‘Ftesë në 5” në një lidhje Skype ka zbuluar se si një i panjohur i shkruante duke i kërkuar të ... Read More