Tag: Linda

Në këtë veshje, Linda Halimi shfaq linjat perfekte pas lindjes

02/05/2019

Linda Halimi përmes një videoje në Instagram ka treguar linjat që i ka rikthyer menjëherë pas lindjes. Linda Halimi ka ndarë me ndjekësit një video ... Read More

Linda Halimi shfaqet provokative

01/05/2019

Linda Halimi ka provokuar në Instagram. Këngëtarja Linda Halimi, është shfaqur provokative në disa fotografi të fundit të publikuara në llogarinë e saj në Instagram, ... Read More

Linda Halimi filmon trupin nga afër, shikojeni si duket pak kohë pas lindjes

27/04/2019

Linda Halimi ka befasuar me format trupore pak kohë pas lindjes së vajzës. Linda Halimi po shijon muajt e parë të të bërit nënë për ... Read More

Ndjekësja i shkruan koment fyes, Linda Halimi e bën të ‘pendohet’

23/04/2019

Linda Halimi ka reaguar ashpër ndaj komentueses që e ka fyer në rrjete sociale. Linda Halimi së fundi ka publikua një imazh të vajzës në ... Read More

Linda Halimi bën publike foton e radhës të vajzës së saj

22/04/2019

Linda Halimi e ka publikuar një foto të re të vajzës. Këngëtarja shqiptare që jeton dhe vepron ne SHBA, Linda Halimi, nuk po e mbulon ... Read More

Linda Halimi më në fund publikon foton e plotë të vajzës

21/04/2019

Linda Halimi e ka zbuluar fytyrën e vajzës së saj. Këngëtarja Linda Halimi ditë më parë e ka sjellur në jetë fëmijën e saj të ... Read More

1 muaj pas lindjes, Linda Halimi në studio me vajzën për këngën e re

19/04/2019

Kanë kaluar një muaj që kur këngëtarja, Linda Halimi u bë nënë për herë të parë. Këngëtarja shqiptare e cila jeton prej vitesh në Amerikë, ... Read More

Brenda shtëpisë super-luksoze të Linda Halimit

17/04/2019

Linda Halimi javë më parë bëri të ditur se u bë nënë. Ajo dhe bashkëshorti i saj, reperi Big D pas lindjes së vajzës zbuluan ... Read More

U bë nënë një muaj më parë, Linda Halimi mahnit me format trupore

11/04/2019

Para një muaji këngëtarja, Linda Halimi u bë nënë për herë të parë. Këngëtarja nga Vitia e cila prej vitesh jeton në Amerikë para një ... Read More

Brenda shtëpisë së Linda Halimit, kalon momente të këndshme me vajzën

09/04/2019

Linda Halimi na ka treguar disa kënde të shtëpisë së saj. Këngëtarja shqiptare, Linda Halimi, po vazhdon të jetojë dhe veprojë në Amerikë bashkë me ... Read More

Linda Halimi zbulon si duket nga brenda shtëpia e re luksoze

07/04/2019

Linda Halimi dhe Big D ka pak kohë që u bënë prindër për herë të parë. Linda Halimi dhe partneri i saj, pas lindjes së ... Read More

Arnold Schwarzenegger nis xhirimet e pjesës së gjashtë të “Terminator”

07/04/2019

Arnold Schwarzenegger, 71 vjeç, ka filluar xhirimet për filmin e ri bashkë me Linda Hamilton. Pjesa e re e këtij filmi është vazhdim i origjinalit ... Read More