Tag: lindjes

Kafsha juaj shpirtërore në bazë të datës tuaj të lindjes

23/05/2019

Ata gjithashtu besojnë në diçka që quhet një totem i lindjes kafshëve, ose kafsha shpirtërore që ju udhëzon përmes jetës në bazë të datës suaj ... Read More

Një lugë uthull molle për 60 ditë ju ndihmon t’i eliminoni këto probleme shëndetësore

15/05/2019

Uthulla thuhet të jetë zbuluar diku 5000 vjet para Lindjes së Krishtit, kur lëngu i hardhisë ishte shndërruar në verë dhe pastaj në uthull. Fillimisht ... Read More

Diellza Kolgeci mahnit me këtë foto, pak ditë pas lindjes së vajzës 

06/05/2019

15:16 | 6 Maj 2019 15:16 | 6 Maj 2019 Diellza Kolgeci ka treguar linjat trupore pak ditë pas lindjes së vajzës. Më 28 prill, ... Read More

Pasi e pa këtë foto joshëse të Elitës, Gjiko planifikon t’i propozojë sërish

04/05/2019

18:42 | 4 Maj 2019 18:42 | 4 Maj 2019 Elita Rudi është shfaqur në top-formë pak kohë pas lindjes së djalit, ndërsa Gjiko ka ... Read More

Linda Halimi filmon trupin nga afër, shikojeni si duket pak kohë pas lindjes

27/04/2019

Linda Halimi ka befasuar me format trupore pak kohë pas lindjes së vajzës. Linda Halimi po shijon muajt e parë të të bërit nënë për ... Read More

Befasia që ia bënë Fjolla Morinës vajzat e saj për ditëlindje 

15/04/2019

Me rastin e 33 vjetorit të lindjes, Fjolla Morina ka pranuar një befasi të këndshme nga vajzat. Këngëtarja Fjolla Morina sot feston ditëlindjen e saj ... Read More

Elita Rudi ruan linjat pas lindjes së djalit, kështu duket me minifund 

07/04/2019

Elita Rudi i ka ruajtur linjat trupore pas lindjes së Zërit. Moderatorja Elita Rudi është bërë nënë për herë të parë, kështu duke sjell në ... Read More

Milwaukee mposhtet në shtëpi nga Philadelphia, Toronto befasohet nga Detroiti

18/03/2019

Lideri aktual i Konferencës së Lindjes, Milwaukee Bucks ka pësuar humbje para adhuruesve të vet nga Philadelphia 76ers. Në një ndeshje spektakolare të zhvilluar në ... Read More

Për 83 vjetorin e lindjes, Vetëvendosje bën homazhe te varri i Adem Demaçit

26/02/2019

Deputetë e anëtarë të Vetëvendosjes, me rastin e 83 vjetorit të lindjes, kanë bërë homazhe te varri i Adem Demaçit. Këtë e ka bërë të ... Read More

Gruaja e Schumacherit thyen heshtjen: Michael është në duar të mira

03/01/2019

Në prag të 50-vjetorit të lindjes së Michael Schumacher, gruaja e tij ka lëshuar një deklaratë të rrallë për legjendën e Formula 1. Corinna Schumacher ... Read More

Brad Pitt në krah të Angelina Joliet e kaloi festën e ditëlindjes

20/12/2018

Nën shoqërinë e familjes e kaloi 55 vjetorin e lindjes Brad Pitt. Burimet e medieve amerikane kanë thënë se gjatë gjithë ditës, aktori qëndroi pranë ... Read More

Videoja e fuqishme tregon se si vërtet duket sulmi i panikut, i cili godet shumë nëna të reja

05/11/2018

Gjithnjë e më shpesh flitet për depresionin pas lindjes dhe ndjenjat e pikëllimit, të cilat i shqetësojnë nënat e reja. Për t’u ndihmuar nënave të ... Read More