Tag: lini

Horoskopi ditor, e enjte 18 qershor 2020

18/06/2020

Dashi Tregohuni sa me te dashur me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe mos e lini për asnjë moment vetëm. Shume persona rreth e rrotull ... Read More

Kjo është temperatura më e sigurtë për frigoriferin tuaj

16/09/2019

A është duke u prishur ushqimi më shpejt se zakonisht? Akulloren që po e lini në frigorifer a po e merr formën e supës? Nëse ... Read More

Kur është e obligueshme kravata?

30/07/2019

Pa marrë parasysh trendët e rinj të modës, nëse dëshironi të lini përshtypje të mirë te partnerët afarist dhe të dukeni elegant dhe të sigurt, ... Read More

Si të shpëtoni nga duhani

31/03/2019

Jeni duhanpirës? Dëshironi ta lini duhanin, por nuk dini si? Kjo kërkon durim dhe metoda të shëndosha për ta arritur qëllimin. Më poshtë ndjekeni shembujt ... Read More

Bazuar tek shenja e Horoskopit, kjo është përshtypja që ke krijuar tek të tjerët

26/03/2019

DashiI lini njerëzit të besojnë se jeni të aftë për të përballuar gjithçka. Demi Njerëzit admirojnë korrektesën tuaj. Jeni të organizuar, të tjerët ju marrin ... Read More