Tag: Lipa

Para koncertit, Dua Lipa sjell poza joshëse nga Kina

19/04/2019

Dua Lipa këto ditë po qëndron në Kinë. Dua Lipa së fundi ka mbajtur koncert në Shangai, ku ishte e ftuar speciale nga “Channel”, shkruan ... Read More

Dua Lipa sjell pamje nga performanca e saj në Kinë

18/04/2019

Dua Lipa është mjaft e pëlqyer dhe e kërkuar anembanë botës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po vazhdon të jetë aktive në vende ... Read More

Dua Lipa në Shanghai, shfaqet me shumë stil

17/04/2019

Dua Lipa aktualisht ndodhet në Kinë. Këngëtarja shqiptare Dua Lipa, aktualisht ndodhet në Shanghai të Kinës, shkruan lajmi.net. Nga atje ajo i ka publikuar disa ... Read More

“Përse po i ndihmon sirianët dhe jo kosovarët”, Dua Lipa i përgjigjet komentuesit 

15/04/2019

“Përse po i ndihmon sirianët dhe jo kosovarët”, Dua Lipa i përgjigjet komentuesit  Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Dua Lipa, ka marrë pjesë në një ... Read More

Pas Rita Orës, Dua Lipa merr pjesë në një mision bamirësie me ‘UNICEF’-in

15/04/2019

Pas Rita Orës, Dua Lipa merr pjesë në një mision bamirësie me ‘UNICEF’-in Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Dua Lipa, ka marrë pjesë në një ... Read More

Dua Lipa: Gratë në muzikë një ditë do të ndjehen të barabarta me burrat

14/04/2019

Dua Lipa ka shpresa të mëdha për barazinë gjinore në të ardhmen. Këngëtarja hyri në skenën muzikore në fund të vitit 2015 me këngën “Be ... Read More

Dua Lipa konfirmon albumin e ri

11/04/2019

Dua Lipa e ka konfirmuar se po punon shumë për të sjell diçka të madhe. Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, është duke punuar për albumin e ... Read More

Fitoi dy çmime, por tani Dua Lipa rrëfen për herë të parë incidentin me presidentin e Grammy-t

10/04/2019

Fitoi dy çmime, por tani Dua Lipa rrëfen për herë të parë incidentin me presidentin e Grammy-t Dua Lipa duket sensacionale dhe dramatike me veshjet ... Read More

Dua Lipa shkëlqen në kopertinën e “Elle”

09/04/2019

Dua Lipa përpiqet të mos lexojë për veten në internet. Këngëtarja britanike është në kopertinën e majit të revistës ELLE, gjersa flet për yjet dhe ... Read More

Dua Lipa: Po përpiqemi të ndryshojmë atë që njerëzit mendojnë për vendin tonë

09/04/2019

Dua Lipa: Po përpiqemi të ndryshojmë atë që njerëzit mendojnë për vendin tonë Dua Lipa bën rrëfimin e sinqertë për jetën e saj dhe fillimet ... Read More

Dua Lipa: Në Kosovë njerëzit i dinë punët tuaja përpara se ti marrësh vesh ti

09/04/2019

Dua Lipa: Në Kosovë njerëzit i dinë punët tuaja përpara se ti marrësh vesh ti Dua Lipa bën rrëfimin e sinqertë për jetën e saj ... Read More

Dua Lipa në ballinën e revistës së njohur franceze 

09/04/2019

Dua Lipa do të jetë fytyra të cilën do ta shohim në ballinën e revistës franceze "Elle". Këngëtarja Dua Lipa ka bërë të ditur nëpërmjet ... Read More