Tag: lirisht

Të stërvitni apo jo para se të flini gjumë?

23/04/2019

Shkencëtarët zviceranë rekomandojnë që lirisht mund të ushtroni edhe gjysmë ore para se të shkoni të flini gjumë Mos ushtroni para gjumi – është këshilla ... Read More

Liga e “Rikthimit” të Kampionëve – sezoni i çmendur, vetëm deri tani katër rikthime

13/03/2019

Liga e Kampionëve mund të ndryshojë lirisht emrin apo formatin e garës dhe lirisht të quhet “Liga e Rikthimit të Kampionve”. Kjo së paku mund ... Read More

Bleona nuk heq dorë nga zhveshja, sërish shfaqet me fustan transparent

18/05/2018

Bleona Qereti mund të themi lirisht se është këngëtarja më guximtare shqiptare. Bukuroshja ka vite që është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku ... Read More

Dukja e këngëtareve të famshme shqiptare në fëmijëri

03/05/2018

Kosova dhe Shqipëria mund të quhen lirisht si burimi i talenteve të artit. Kjo, pas tregu ynë muzikor numëron shumë këngëtare të suksesshme, disa prej ... Read More

A do të paguanit 105 dollarë për një natë prapa hekurave? Hoteli që u lejon të ftuarve mundësinë për të përjetuar burgun, por paksa me luks! (Foto)

13/04/2018

Qytetarët që respektojnë ligjin mund të përjetojnë atë që lirisht do të thuhej një eksperiencë burgu, vetëm se me pak më shumë luks. Dhe një ... Read More