Tag: llogaritë

Lllogaritë private në Instagram mund të mos jenë aq të sigurta

17/09/2019

Arsyeja që disa njerëz i vendosin si ‘private’ llogaritë e tyre në Instagram është sepse ata duan që ndonjë i huaj i rastësishëm të mos ... Read More

Bale në verë te gjiganti i Premierligës për tetë milionë euro

23/04/2019

Garth Bale do të largohet nga Real Madrid me të përfunduar ky sezon. Zinedine Zidane nuk llogaritë në shërbimet e Gareth Bale për sezonin e ... Read More

Shtatë ambasada nuk e kanë kthyer tepricën e parave

27/03/2019

Alsat 2019-03-27T15:41:15+01:00 Shtatë ambasada nuk e kanë kthyer tepricën e parave që u ka ngelur në llogaritë pa u shfrytëzuar deri në fund të vitit ... Read More

Pensionistët nuk do t’i marrin me rritje pensionet e janarit

20/01/2019

Pensionistëve kosovarë nuk do t’u dalin pensionet me rritje në llogaritë e tyre bankare për muajin janar, ashtu siç ishte paraparë një rritje prej 15 ... Read More

Koleksioni më i madh ndonjëherë i emaileve dhe fjalëkalimeve të hakuara, përfshinë më se një miliard llogari private (Foto)

17/01/2019

Është zbuluar dhe ekspozuar koleksioni më i madh ndonjëherë i të dhënave nga llogaritë private, që përfshijnë më se një miliard kombinime të emaileve dhe ... Read More

Mesut Ozil i ofrohet Juves e Interit

15/01/2019

Unai Emery nuk llogaritë në të, ndërsa kjo ka bërë që Mesut Ozil të mëndojë largimin nga Arsenali që në afatin kalimtar. Sipas TMW, lojtari ... Read More

Doganat paralajmërojnë uljen e gjobave

14/08/2018

14 August 2018 / 15:56 Administrata Doganore do të mund të bllokojë llogaritë e shtetasve që kanë detyrime doganore. Këtë mundësi Dogana do ta ketë ... Read More