Tag: lojtarëve

Kush për kë votoi? Messi votoi për Ronaldo, Ronaldo jo për Messin

23/09/2019

23:00 | 09/23/2019 Janë zbuluar edhe votat e lojtarëve në ‘The Best FIFA Football Awards’. Lionel Messi është shpallur lojtari më i mirë i vitit ... Read More

Barca ia tregon Juventusit çmimin e Umtiti

24/05/2019

08:38 | 05/24/2019 Mbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umtiti, është në mesin e lojtarëve që po monitorohen nga Juventus. Kampionët e Italisë pas pensionimit të Andrea ... Read More

De Ligt akoma i hapur për një transferim tek Man Utd

17/05/2019

20:30 | 05/17/2019 Qendër mbrojtësi i Ajax Amsterdam, Matthijs De Ligt, është ne mesin e lojtarëve më të përfolur, para afatit kalimtar të verës. Në ... Read More

PSG i rrëmben yllin kryesor Man Utd

01/05/2019

Manchester United vazhdon të goditet nga spekulimet e shumta, ku përmendën largimet e lojtarëve kryesor. Kësaj rradhe Paris Saint-Germain dëshiron transferimin e portierit David De ... Read More

Man City përgatit 100 milionë euro për super mesfushorin

30/04/2019

Skuadra e Manchester City nuk e ka ndërmend të ndal përforcimet, përkundër fondit të jashtëzakonshëm të lojtarëve në skuadër. Pep Guardiola dëshiron që mesfusha të ... Read More

Barcelona 1:0 Levante, notat e lojtarëve – Nuk ka dilema për njeriun e ndeshjes

27/04/2019

Barcelona 1:0 Levante, notat e lojtarëve – Nuk ka dilema për njeriun e ndeshjes Barcelona ka arritur që të shpallet edhe zyrtarisht kampione e La ... Read More

E duan Juventus dhe Man Utd – Real Madrid vendos çmimin për Varane

26/04/2019

Qendër mbrojtësi i Real Madrid, Raphaël Varane, është një prej lojtarëve që po vëzhgohet shumë për merkaton e verës. Kampionët e Serie A, Juventus dhe ... Read More

Milan denoncon fyerjet raciste ndaj Bakayoko e Kessie

25/04/2019

Skuadra e Milanos ka reaguar ndaj fyerjeve raciste drejtuar lojtarëve të tyre, në ndeshjen gjysmëfinale të Kupës së Italisë. ‘Rosonerët’ kanë ngritur çështjen tek instancat ... Read More

Mourinho: Ja çfarë iu thash lojtarëve të Interit para ndeshjes me Barcën në vitin 2010

24/04/2019

Mourinho: Ja çfarë iu thash lojtarëve të Interit para ndeshjes me Barcën në vitin 2010 Jose Mourinho është rikthyer të flas për kohën e kaluar ... Read More

Pas dënimit nga FIFA, Chelsea merr lajmin e madh

18/04/2019

Chelsea është dënuar me dy afate të transferimeve të lojtarëve nga FIFA. Chelsea u dënua nga FIFA për shkak të shkeljes së rregullave të transferimeve ... Read More

Zbulohet lista e lojtarëve të ftuar nga Barcelona për ndeshjen kundër Man Utd

15/04/2019

Zbulohet lista e lojtarëve të ftuar nga Barcelona për ndeshjen kundër Man Utd Barcelona e ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e ... Read More

Vinicius e pranon se lojtarët e Real Madrid nuk ndihen rehat para Zidane

15/04/2019

Anësori i Real Madrid, Vinicius JR, ka zbuluar diçka interesante rreth raporteve të lojtarëve të Real Madrid me trajnerin Zinedine Zidane. Sipas Vinicius, lojtarët akoma ... Read More