Tag: lojtarin

Reali e mori me bujë, futbollisti nuk rikthehet në Madrid as sezonin tjetër

21/06/2020

Real Madridi pritet të mos e rikthejë sezonin e ardhshëm lojtarin e tij të huazuar te Real Sociedadi Martin Odegard. Media spanjolle “AS” raporton se ... Read More

Lampard: Ky futbollist është më i jashtëzakonshmi

13/08/2019

18:08 | 08/13/2019 Frank Lampard e konsideron Lionel Messin si lojtarin më të jashtëzakonshëm dhe kundërshtarin më të fortë që ka pasur. Ish mesfushori i ... Read More

Befason Neymar, tregon se kush është lojtari më i mirë kundër të cilit ka luajtur

19/07/2019

15:20 | 07/19/2019 Ylli brazilian i futbollit, Neymar JR, ka befasuar me deklaratën e tij të fundit, lidhur me lojtarin më të mirë që ka ... Read More

Action Bronson takon Lukakun, mesazhi i publikuar është plot humor

17/05/2019

9:55 | 17 Maj 2019 09:55 | 17 Maj 2019 Autori i hitit ‘Easy Rider’ ka publikuar një fotografi me lojtarin e Manchester United. Action ... Read More

Zbulohet përplasja që Suarez e pati me lojtarin e Liverpoolit në tunelin e ‘Camp Nou’

02/05/2019

Zbulohet përplasja që Suarez e pati me lojtarin e Liverpoolit në tunelin e ‘Camp Nou’ Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez dhe mbrojtësi i Liverpoolit, Andy ... Read More

Nxehet gara për më të mirin e Premierligës

23/04/2019

Premierliga ka publikuar emrat e të nominuarve për lojtarin e vitit në Angli. Virgil van Dijk, Raheem Sterling, Eden Hazard, Bernardo Silva, Sergio Aguero dhe ... Read More

Milan dhe Roma vihen pas talentit të Ajax

13/04/2019

Milan dhe Roma janë të interesuar për lojtarin e talentuar të Ajax, Donny van de Beek. Lojtarët e Ajaxit janë kthyer në cak të shumë ... Read More

Suarez nuk e përjashton mundësinë e rikthimit të Neymarit në Barcelonë

23/01/2019

Luis Suarez ka lënë të kuptohet se mund të luajë sërish me lojtarin e Paris Saint-Germainit, Neymar. Braziliani ka qenë i lidhur ngushtë me një ... Read More

Agjenti i Hysajt i hapur për të negociuar me Chelsean

12/01/2019

Agjenti i Elseid Hysajt ka thënë se Napoli dëshiron që ta mbajë lojtarin shkodran, por se ka fjalë për Chelsean dhe mund të vlerësohen situatat ... Read More

Guardiola flet për herë të parë pas largimit të Brahim Diaz te Real Madridi

08/01/2019

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka thënë se nuk dëshironte ta mbante lojtarin e ri të Real Madridit, Brahim Diaz, kundër vullnetit të tij. ... Read More

Zyrtare: Barcelona njofton se ka siguruar shërbimet e Todibos

08/01/2019

Barcelona ka arritur marrëveshje me lojtarin francez, Jean-Clair Todibo. Qendërmbrojtësi do t’i bashkohet skuadrës me 1 korrik 2019 pasi atëherë i skadon kontrata me Toulouse. ... Read More

Zyrtare: Lucas Paqueta kalon te Milani, nënshkruan për katër vite e gjysmë

04/01/2019

Milan e ka zyrtarizuar blerjen e mesfushorit brazilian Lucas Paqueta nga Flamengo, me lojtarin që ka nënshkruar një kontratë për katër vite e gjysmë. Marrëveshja ... Read More