Tag: lokalit

Shefi kap punëtoren duke fjetur në orar të punës, shikoni çfarë i bënë

11/06/2019

Një situatë aspak e zakontë ka ndodhur në Sidney të Australisë.Kamerat e sigurisë së lokalit, regjistruan duke fjetur punonjësen e pastrimit gjatë orarit të punës, ... Read More

Therje me thikë në një lokal në Pejë

29/11/2018

Në një lokal në Pejë, Policia raporton se tre persona, dy punëtorë të sigurimit të lokalit dhe një mysafir, pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes ... Read More

I vendosin tritol në lokal, policia e çaktivizon në kohë

24/06/2018

Mesditën e sotme në qytetin e Burrelit, në pjesën e jashtme të dritares së lokalit të shtetasit B.K, banues në Burrel, është konstatuar një kallëp ... Read More