Tag: “Love

Stanaj publikon këngën ‘Love Me’

12/07/2019

20:26 | 07/12/2019 Stanaj sjell ‘Love Me’ në versionin akustik. Stanaj është një tjetër shqiptar i cili po arrin suksese me muzikën e tij në ... Read More

Çiftet më interesante të tapetit të kuq të Oscars, cili ju pëlqen më shumë?

25/02/2019

“Love is in the air”, dashuria është në ajër dhe ku më mirë se në tapetin e kuq? Në fakt, dyshet më të famshme të ... Read More

Billboard shkruan për kryesimin e Bleonës me këngën “I Don’t Need Your Love”

16/02/2019

Ditë më parë kënga “I Don’t Need Your Love” e Bleona Qeretit mori kryesimin në top-listën e Billboard për zhanrin ‘dance club’, ndërsa revista e ... Read More

Publikohet një këngë e padëgjuar e Amy Winehouse, bashkëpunim me Nas

16/02/2019

Zëri i Amy Winehouse mund të dëgjohet në këngën e re, “Find My Love”, të producentit Salaam Remi, i cili ka bashkëpunuar me këngëtaren e ... Read More

Ciara bën gati këngën e re “Greatest Love”

09/02/2019

Ciara vazhdon t’i këndojë dashurisë. Këngëtarja ka bërë të ditur se kënga e saj e re “Greatest Love” do të publikohet shumë shpejt. Projekti është ... Read More