Tag: Lozano

Napoli bën goditjen e madhe këtë merkato

20/08/2019

21:20 | 08/20/2019 Sulmuesi i PSV dhe Meksikës, Hirving Lozano, më në fund ka mbërritur në Itali për të finalizuar transferimin e tij të shumëpritur ... Read More

Herving ‘Chucky’ Lozano, fenomeni i PSV-së që tani ka botë nën këmbët e tij dhe pritet të shpërthejë drejt klubeve elitare

21/01/2019

Hirving Lozano mund të jetë në prag të një lëvizjeje të madhe në karrierën e tij. Ai gjithashtu mund të bëhet lojtari më i madh ... Read More

Raiola largon Chelsean dhe Napolin: Lozano nuk largohet nga PSV në janar

04/01/2019

Hirving “Chucky” Lozano nuk do të largohet në janar nga PSV, thotë agjenti i lojtarit Mino Raiola. Meksikani ka shkëlqyer në Eredivisie që prej ardhjes ... Read More