Tag: luajtur

“Luaja poker dhe kam humbur mbi 6 mln euro, por nuk isha i varur”, rrëfimi i veçantë i ish-lojtarit të Juventusit

15/05/2020

Niklas Bendtner, sulmuesi danez, i cili në të kaluarën ka luajtur për skuadra të mëdha si Juventusi dhe Arsenali është shprehur se në të kaluarën ... Read More

Vedati në emocionet e ndeshjes së mbrëmshme: Unë biri yt Kosovë, shihemi në ‘Euro 2020’

15/10/2019

18:01 | 10/15/2019 Vedat Bajrami ka dy fjalë për përfaqësuesen e Kosovës. Kosova mbrëmë ka luajtur kundër Malit të Zi, ku triumfoi me rezultat 2:0, ... Read More

Marca: Ja kur do të zyrtarizohet transferimi i Hazardit te Real Madrid

03/05/2019

13:30 | 3 Maj 2019 Foto nga : lajmi.net Arsim 13:30 | 3 Maj 2019 Eden Hazard do të realizojë ëndrrën, duke luajtur në fanellën ... Read More

Barcelona – Liverpool, shtatë lojtarët që kanë luajtur për të dyja skuadrat

01/05/2019

Barcelona – Liverpool, shtatë lojtarët që kanë luajtur për të dyja skuadrat Ndeshja e parë gjysmëfinale mes Barcelonës dhe Liverpool luhet sonte në ‘’Camp Nou’’. ... Read More

Liverpool vazhdon ëndrrën, demolon Huddersfield për tri pikët e radhës

26/04/2019

Skuadra e Liverpool nuk e ka ndërmend të dorëzohet në garën për titullin e Premierligës. Në ndeshjen e luajtur sot, lojtarët e Jurgen Klopp kanë ... Read More

Haradinaj: Komuniteti turk, urë lidhëse mes Kosovës dhe Turqisë

23/04/2019

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, ka thënë se komuniteti turk gjithmonë ka luajtur rol konstruktiv dhe ishte në krah të përpjekjeve për shtetndërtimin e Kosovës. ... Read More

Milan ndalet nga Parma

20/04/2019

Parma dhe Milan kanë ndarë pikët duket luajtur 1:1 në ndeshjen hapëse të xhiros së 33-të në ‘Ennie Tardini’ të shtunën pasdite. Skuadra e Gennaro ... Read More

‘Zbutet’ Klopp: ‘Edhe nëse nuk fitojmë titullin, kemi luajtur futboll të mirë’

15/04/2019

‘Zbutet’ Klopp: ‘Edhe nëse nuk fitojmë titullin, kemi luajtur futboll të mirë’ Gara më interesante për titullin e kampionit është duke u zhvilluar në Bundesliga ... Read More

Allegri e lavdëron Ajaxin pas barazimit me Juventusin

10/04/2019

Massimiliano Allegri ka komentuar barazimin 1:1 të Juventusit në udhëtim te Ajax. Skuadra e Juventusit ka luajtur barazim 1:1 me Ajaxin në udhëtim në ndeshjen ... Read More

Ajax 1:1 Juventus, nota e Ronaldos dhe të tjerëve

10/04/2019

23:22 | 04/10/2019 Ajaxi dhe Juventusi kanë luajtur baras (1-1) në ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve që u zhvillua në Johan Cruijff ... Read More

Udinese e fut në krizë Milanin

02/04/2019

Milan dhe Udinese kanë luajtur barazim 1:1 në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 30-të. ‘Rossonerët’ nuk kanë arritur të marrin më shumë se një ... Read More

Neymarin e ka marrë malli të luajë futboll

01/04/2019

Neymari nuk ka luajtur futboll që prej fundit të muajit janar dhe tani ka shumë mall për topin.Më 23 janar, Neymar e lëndoi nyjën e ... Read More