Tag: Luciano

Spalletti shpërthen ndaj gazetave italiane: E keni tepruar

14/05/2019

9:15 | 14 Maj 2019 09:15 | 14 Maj 2019 Kryetrajneri i Interit, Luciano Spalletti ka goditur rëndë gazetat italiane për raportimet se Antonio Conte ... Read More

Spalletti apo Conte, shikojeni se cili do të jetë në stolin e Interit

25/04/2019

Inter do të vendos në fund të këtij sezoni nëse do të vazhdojë me Luciano Spallettin apo do ta transferojë Antonio Conten. Inter është para ... Read More

Ndoshta ju ka ikur: Momenti kur Icardi përplaset me Spallettin

04/04/2019

Pavarësisht rikthimit në formacionin startues, raportet mes Mauro Icardit dhe trajnerit Luciano Spalletti, lënë për të dëshiruar. Sulmuesi argjentinas pa veten në formacionin startues të ... Read More

Tifozët e Interit me kërkesë për klubin: Icardi të largohet sa më parë

02/04/2019

Problemet e Mauro Icardit te Inter nuk kanë të ndalur. Ndonëse trajneri Luciano Spalletti konfirmoi se Mauro Icardi do të jetë i gatshëm për ndeshjen ... Read More

Spalletti e la Icardin në shtëpi, sepse s’iu kërkoi falje bashkëlojtarëve

31/03/2019

Luciano Spalletti i ka habitur të gjithë, përfshirë drejtuesit e Interit, duke lënë Mauro Icardin jashtë skuadrës e cila do të përballët me Lazion të ... Read More

Spalletti zbulon se a do të kthehet Icardi në skuadrën e Interit

30/03/2019

Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, e ka konfirmuar se Mauro Icardi dhe Lautaro Martinez do të mbeten jashtë skuadrës së tij për ndeshjen kundër Lazios, ... Read More

Raffaella Fico thotë se nuk u martua me djalin e Moggit për shkak të mospërputhjes së mendimeve

23/03/2019

Raffaella Fico dhe Alessandro Moggi, djali i Luciano Moggit, u rikthyen në krahët e njëri-tjetrit dhe ishin gati për të shpallur datën e martesës. Por, ... Read More

“UNUM Festival” gjatë verës: Muzikë, argëtim dhe shumëçka tjetër

15/03/2019

Joseph Capriati, Luciano dhe Ricardo Villalobos konfirmojnë se po afrohet UNUM Festival. Koncepti më i ri në plazhin e Shëngjinit në datat 31 Maj – ... Read More

Spalletti: Interi ishte i tmerrshëm ndaj Cagliarit

02/03/2019

Luciano Spalletti e pranoi se ekipi i tij ishte i të tmerrshëm në pjesën e parë në humbjen e tyre në udhëtim te Cagliari. Nerazzurët ... Read More

Moggi: Nuk e shoh Icardin te Juventusi

01/03/2019

Ish- drejtori i Juventusit, Luciano Moggi, nuk e sheh klubin e tij të vjetër duke nënshkruar me sulmuesin e Interit, Mauro Icardi . E ardhmja ... Read More

Icardi nuk ftohet nga Interi as në ndeshjen e dytë ndaj Rapid Vjenës

20/02/2019

Në konferencën për media Luciano Spalletti tha se mundësitë që Mauro Icardi të startojë ndaj Rapid Vjenës janë të mëdha, por kjo nuk do të ... Read More

Spalletti: E vlerësoj që Icardi ishte në stadium, duhet të vinte edhe në zhveshtore

17/02/2019

Interi fitoi me rezultat 2-1 ndaj Sampdoria në Giuseppe Meazza, trajneri Luciano Spalletti është i lumtur me rezultatin, por edhe pse në stadium ishte Mauro ... Read More