Tag: Luma

Video që nuk duhet humbur/ Lian ka trashëguar talentin e të atit, Big Basta: Krenaria ime

15/04/2020

Djali i këngëtares Vesa Luma dhe Big Bastës mesa duket ka trashëguar talentin  e prindërve të tij, të cilën dyshja e kanë treguar vazhdimisht në ... Read More

Vesa Luma ndan një video emocionuese nga takimi i Big Bastës me të birin

30/07/2019

13:08 | 07/30/2019 Vesa Luma ka publikuar një video shumë të veçantë nga takimi babë e birë. Vesa Luma dimë se është duke vazhduar lidhjen ... Read More

Vesa Luma e ‘zhytur’ në lumturi nën praninë e Big Basta

03/06/2019

22:19 | 3 Qershor 2019 22:19 | 3 Qershor 2019 Vesa Luma ka ndarë disa momente të lumtura me bashkëshortin e saj, Big Basta. Vesa ... Read More

Vesa Luma kalon një pasdite të këndshme me të birin

28/04/2019

Vesa Luma pasditen e sotme e ka kaluar duke u argëtuar me djalin. Këngëtarja Vesa Luma ka publikuar disa fotografi në Instagram ku shihet tek ... Read More

Jehona Sopi në asnjë mënyrë nuk po i bindet kërkesës së Vesa Lumës

24/04/2019

Vesa Luma tash e një kohë ka një kërkesë për miken e saj Jehona Sopin. Jehona Sopi dhe Vesa Luma kanë 15 vite shoqëri, mirëpo ... Read More

Vesa Luma përmallohet për Big Bastën, shikojeni çfarë foto e ka publikuar 

15/04/2019

Vesa Luma duket se është përmalluar për bashkëshortin e saj. Këngëtarja Vesa Luma ka një kohë që po jeton larg nga burri i saj, Big ... Read More

“Qenke bërë e tëra plastikë”, Vesa Luma ia mbyll gojën ndjekësit

15/04/2019

Vesa Luma i është kundërpërgjigjur komentuesit i cili e akuzoi se është bërë plastikë. Vesa Luma është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat ... Read More

12 vjet nga publikimi i saj, Vesa Luma tregon këngën që ia kërkojnë në çdo koncert

14/04/2019

12 vjet nga publikimi i saj, Vesa Luma tregon këngën që ia kërkojnë në çdo koncert Vesa Luma është emër shumë i dashur për publikun. ... Read More

Vesa Luma tregon përse po jeton larg bashkëshortit

03/04/2019

Vesa Luma ka treguar se përse ajo dhe bashkëshorti i saj po jetojnë të ndarë. Këngëtarja Vesa Luma së fundmi gjatë një interviste të dhënë ... Read More

Vesa Luma larg burrit: Më mungon Zelanda e Re, mezi pres të kthehem

23/03/2019

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, vitin e kaluar ndërmori një hap shumë të rëndësishëm në jetën e saj.Ajo vendosi që me bashkëshortin, reperin Big ... Read More

Vesa Luma e dashuruar me Zelandën e Re: Më mungon shumë ai vend, mezi pres të kthehem atje

23/03/2019

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, vitin e kaluar ndërmori një hap shumë të rëndësishëm në jetën e saj. Ajo vendosi që me bashkëshortin, reperin ... Read More

Luma: Partitë shqiptare e thyen “besën”

22/03/2019

21 Mars 2019 / 23:56 Opinonisti Ilir Luma i ftuar në emisionin “Rruga drejt” përballë kreut të Lëvizjes Besa, Bilal Kasami, tha se Lëvizja Besa ... Read More