Tag: madh

Conte me deklaratë të papritur pas barazimit

22/10/2020

“Luajtëm mirë kundër një ekipi me potencial të madh”. Antonio Conte është deklaruar i kënaqur me performancën e Interit në barazimin 2:2 ndaj Borussia Monchengladbach. ... Read More

Mirush Kabashi, në gjendje të rëndë shëndetësore

15/10/2020

Aktori i madh i skenës shqiptare, Mirush Kabashi, është në gjendje të rëndë shëndetësore. Nga sa bëhet e ditur, familja po i gjendet pranë. Pak ... Read More

Ja si ruhet edhe në kafe e dashura e re e Valdimir Putinit!

07/10/2020

Alina Kabaeva ka shkaktuar debat të madh në Rusi. E përfolura si e dashura e re e presidentit rus, Vladimir Putin, ka postuar një fotografi ... Read More

Kjo është familja pasuria e së cilës rritet me 3 milionë dollarë në orë

17/08/2020

Ju mund të habiteni, por pasuria e familjes Walton, e cila trashëgoi zinxhirin më të madh të shitjes me pakicë në botë, u rrit me ... Read More

Horoskopi ditor, e mërkurë 24 qershor 2020

24/06/2020

DashiNdikimi i Marsit ne jetën tuaj ne çift do jete shume i madh gjate gjithë kësaj dite. Ne krahët e partnerit do përjetoni emocione dhe ... Read More

Trondit shkenca: Trupi i vdekur do ngrijë dhe ngjallet pas disa kohësh. Realizohet rasti i parë në Angli

15/06/2020

Lajmi i madh vjen nga Britania e Madhe. Një gjykatës britanik ka dhënë një vendim historik, por edhe shumë të kontestueshëm. E dini çfarë ka ... Read More

8 fakte surprizuese rreth Aleksandrit të Madh

11/06/2020

Ndoshta gjeniu më i madh ushtarak i botës së lashtë, mbreti-luftëtar Aleksandri i Maqedonisë pushtoi territore që shtrihen nga Greqia në Egjipt dhe përtej Turqisë, ... Read More

Shenjat zodiakale me besimin më të madh tek vetja dhe aftësitë e tyre

05/06/2020

Këtu do të zbulojmë se cilat janë shenjat e zodiakut që kanë besim të madh në vetvete dhe në aftësitë e tyre. Mendoni se shenja ... Read More

Ibrahim Berisha/ Rrëfehet menaxheri i VIP-ave: Ja puna me Robert Berishën dhe femrat e showbizzit

09/05/2020

Ibrahim Berisha: Bamirësitë që organizoj dhe dështimi im më i madh Ibrahim Berisha është një emër i njohur në showbizz. Ndonëse ndryshe nga artistët ai ... Read More

FIFA studion formulën e re, Covid-19 ndryshon rregullat e futbollit

06/05/2020

Një ndryshim të madh mund të sjellë Covid-19 në mënyrën e të luajturit futboll për pjesën e mbetur të këtij sezoni. Mirëpo, mund të ketë ... Read More

I ati në vijën e parë të luftës ndaj COVID-19, Kiara Tito: Jam shumë në merak që është në kontakt me të infektuarit

23/04/2020

Moderatorja Kiara Tito ka treguar për shqetësim e saj më të madh gjatë këtyre ditëve të vështira për shkak të situatës së krijuar nga COVID-19. ... Read More

Covid-19 ka paralizuar futbollin, Maradona i gatshëm të ndihmoj klubin

03/04/2020

Diego Armando Maradona, një emër kaq i madh i futbollit botëror, nuk mund të qëndroj indiferent përballë një situatë kaq të vështirë që po përjeton ... Read More