Tag: magjistralen

Vetë-aksidentohet një veturë në magjistralen Prishtinë-Gjilan, lëndohen katër persona

09/05/2019

Një vetë aksident ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Gjilan, saktësisht në fshatin Llabjan ku janë lënduar katër persona. Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet ... Read More

Aksident në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë, lëndohen pesë persona

06/05/2019

Një aksident trafiku ka ndodhur të hënën rreth orës 13:00 në magjistralen Mitrovicë – Prishtinë, saktësisht në fshatin Pestovë, ku raportohet se ka të lënduar. ... Read More

Dy vetura të ambasadës së huaj dhe një veturë e Kosovës aksidentohen në magjistralen Hani i Elezit – Kaçanik

03/05/2019

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 16:00 në magjistralen Hani i Elezit-Kaçanik.  Në aksident janë përfshirë tri vetura, dy nga veturat i përkasin njërës ... Read More

Aksident në magjistralen Prishtinë – Pejë (Video)

20/04/2019

Një aksident komunikacioni ka ndodhur të shtunën, në magjistralen Prishtinë – Pejë, përkatësisht në dalje të Sllatinës. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 15:00. Përveç dëmeve ... Read More

Aksident zinxhiror në magjistralen Prishtinë-Pejë

18/04/2019

Një aksident zinxhiror ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Pejë, më saktësisht në Komoran të Drenasit. Përveç dëmeve materiale, ende nuk dihet nëse ka persona të ... Read More

Aksident në magjistralen Prishtinë-Gjilan

16/04/2019

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Gjilan. Në bazë të fotografive shihet se si një veturë është rrokullisur. Policia dhe autoambulanca ka dal në ... Read More

Aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Podujevë, lëndohen dy persona

07/04/2019

Një aksident trafiku ka ndodhur sot paradite në magjistralen Prishtinë-Podujevë, përkatësisht në fshatin Besi. Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar Agron Borovci, zëdhënës në Policinë ... Read More

Aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë, tre persona të lënduar

06/04/2019

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sot rreth mesditës në magjistralen Prishtinë-Podujevë, në Lupç, ku tre persona kanë mbetur të lënduar. Aksidenti ka ndodhur kur një ... Read More

Aksidentohen tri automjete në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë

02/04/2019

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sonte në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë, në hyrje të Vushtrrisë. Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, ka thënë për ... Read More

Aksident trafiku në magjistralen Tetovë-Gostivar, një viktimë dhe disa të lënduar

02/04/2019

Alsat 2019-04-02T09:24:13+02:00 Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rënd trafiku në Magjistralen Tetovë-Gostivar, me ç’rast i vdekur ka mbetur një person dhe disa ... Read More

Aksident me të lënduar në magjistralen Pejë-Prishtinë (Foto)

01/04/2019

Një aksident ka ndodhur në fshatin Dollc në magjistralen Pejë-Prishtinë. Në këtë aksident ka qenë e përfshirë një veturë dhe një kamion. Zëdhënësi i Policisë ... Read More

Aksident në magjistralen Gjilan-Ferizaj, vdes një grua dhe lëndohet një fëmijë

29/03/2019

Një aksident me fatalitet ka ndodhur sot në magjistralen Gjilan-Ferizaj në dalje të fshatit Partesh. Si pasojë e këtij aksidenti ka humbur jetën një grua ... Read More