Tag: mahnitëse

Pamje shihen rrallë në Kosovë: Drerët i japin bukuri edhe më shumë borës

03/12/2019

Pamje mahnitëse kanë ardhur sot nga ferma e drerëve që ndodhet në Kunovik të komunës së Vushtrrisë. Sot Kosova është përfshirë nga reshjet e borës, ... Read More

Ujëvara më e madhe në botë e krijuar nga njeriu

04/10/2019

Një provincë në Kinën jugore, e njohur për bukurinë e saj mahnitëse natyrore, tani mund të mburret edhe me një tjetër rekord; me ujëvarën më ... Read More

Kjo është ujëvara më e madhe në botë e krijuar nga njeriu

03/10/2019

Një provincë në Kinën jugore, e njohur për bukurinë e saj mahnitëse natyrore, tani mund të mburret edhe me një tjetër rekord; me ujëvarën më ... Read More

Shqipëria e plazheve mahnitëse dhe e qyteteve plot jetë

19/05/2019

Nga qytete plot jetë, te parqet kombëtare dhe deri tek plazhet mahnitëse të rivierës shqiptare, ndajmë me ju vendet më të bukur që duhen vizituar ... Read More

Kylie Jenner dhe Travis Scott vishen si personazhet e filmit “Avengers”

27/04/2019

Kylie Jenner dukej mahnitëse e veshur si Capitain Marvel nga “Avengers”, në ndejën për ditëlindjen e Travis Scott. Reperi ishte veshur si Iron Man në ... Read More

Demi Rose shndërrohet në Kleopatra për ditëlindjen e 24-të

16/04/2019

Demi Rose dukej mahnitëse e veshur në kostum egjiptian. Demi Rose kalon shumë kohë në bikini në plazh, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net. Modelja ndërroi brigjet, ... Read More

Zaimina vishet njësoj me vajzën në fotosesionin e ri, ky detaj ju ka ikur

05/04/2019

Zaimina Vasjari duket mahnitëse në imazhet e reja që ka realizuar bashkë me vajzën. Zaimina Vasjari ishte veshur me fustan blu në setin e ri ... Read More

I patë të gjitha, por jo edhe këtë detaj nga dasma e Gresës

31/03/2019

Gresa Behluli mbrëm kurorzoi dashurinë me martesë.Këngëtarja u duk mahnitëse në fustanin e nusërisë, ndërsa vëmendje në këtë dasmë morën edhe dy motrat e saj. ... Read More

Bebe Rexha me mesazh për dizajnerët që refuzuan ta vishnin për Grammy Awards

11/02/2019

Bebe Rexha është shfaqur mahnitëse në edicionin e sivjetmë të Grammy Awards, e veshur me një fustan të kuq duke sjellë frymën e Valentinit dhe ... Read More

Kështu duket i vogli i peshkaqenit, ende pa lindur! (Video)

11/02/2019

Pamje mahnitëse të publikuara në internet tregojnë foshnjën e peshkaqenit duke lëvizur brenda vezës së saj. Karissa Otero gjeti vezën e peshkaqenit derisa po gjurmonte ... Read More

Çaji i xhenxhefilit: I shkrinë gurët në veshka, e pastron mëlçinë dhe i zvogëlon dhimbjet e nyejve

14/01/2019

Njerëzit i kanë ditur dhe vlerësuar vetitë mahnitëse të xhenxhefilit me shekuj të tërë. Xhenxhefili është burim i pasur i shumë nutrientëve dhe ofron efekte ... Read More