Tag: majat

E vërteta e tmerrshme që fshihet pas vajit të peshkut

19/09/2019

Tendenca e përdorimit të vajit të peshkut ka arritur majat dhe nuk mund të ndalet më. Megjithatë, është mjaft e rëndësishme që njerëzit të kuptojnë ... Read More

Mbi 1,000 raste me fruth në Zelandën e Re

05/09/2019

Përhapja e vazhdueshme e fruthit në Zelandën e Re arriti majat me mbi 1,000 raste të konfirmuara.Ministria e Shëndetësisë e këtij vendi tha se 1,051 ... Read More

Inter me transferim 70 milionësh nga rivali i Serie A

17/04/2019

Inter është duket planifikuar që në verë ta fillojë rikthimin në majat e futbollit. Inter do t’i bëjë disa transferime të mëdha, në mënyrë që ... Read More

Artisti numër një në botë së shpejti në Prishtinë!

22/03/2019

Ai që me krijimet e tij ka pushtuar majat e top-listave në gjithë botën ka vendosur të vi në Prishtinë, ku tjetër pos në Duplex ... Read More

Haradinaj për sukseset e alpinistes Mula: Kënaqësi ta dëgjoj rrëfimin unik dhe ta falënderoj për promovimin e imazhit të Kosovës

19/02/2019

Ajo ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm duke pushtuar majat më të lartë të botës. Bëhet fjalë për alpinisten pejane, Arineta Mula, e cila së ... Read More

Shtatë vjet nga kënga që ia ndryshoi jetën Rita Orës

12/02/2019

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, arriti majat e tregut britanik në vitin 2012, me publikimin e këngës së saj shumë të suksesshme “Hot Right ... Read More