Tag: makinën

Mënyra si e mbani timonin, tregon çfarë karakteri keni

16/02/2019

Shumica e shoferëve, sidomos ata me eksperiencë, e drejtojnë makinën aq natyrshëm dhe nuk e kanë ndoshta mendjen se si i kanë vendosur duart në ... Read More

Shkup, një qytetari i vodhën makinën derisa po bënte pazar në dyqan

17/11/2018

17 Nëntor 2018 / 18:11 Një qytetari të Shkupit i vodhën makinën gjatë kohës kur po bënte pazar në një dyqan në bulevardin Aradhet Partizane ... Read More

Sulmohet ish-ministri i qeverisë Rama, policia arreston të sëmurin mendor

29/09/2018

Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqja u sulmua ditën e djeshme me gurë në makinën e tij ku ju lëshuan edhe fjalë: Hajdut, kriminel. Sot policia ... Read More

Detaje për atentatin ndaj presidentit të “Kamzës”

23/08/2017

Policia e Tiranës i ka përqëndruar hetimet pas shpërthimit të eksplozivit në makinën e presidentit të ekipit të Kamzës në çështjen e borxheve, ndonëse vetë ... Read More