Tag: Malaj

Soni Malaj feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj

23/10/2019

10:01 | 10/23/2019 Soni Malaj sot feston ditëlindjen. Data e sotme është shumë e veçantë në kalendarin e Soni Malajt, kjo ngase këngëtarja me këtë ... Read More

Përkujtohen dëshmorët e kombit Ilir Konushevci e Hazir Malaj

09/05/2019

Me rastin e 21-vjetorit të rënies së heronjve gjeneral major Ilir Konushevci dhe Hazir Malaj, sot u mbajt një akademi përkujtimore nën përkujdesje të kryeministrit ... Read More

Mbajti koncert recital në Tiranë, Soni flet me emocion pas përfundimit të tij

04/05/2019

14:13 | 4 Maj 2019 14:13 | 4 Maj 2019 Soni Malaj ditë më parë mbajti koncert recital në Tiranë. Soni Malaj mbajti koncert recital ... Read More

Koncerti recital, Soni Malaj dhe Majk ‘elektrizojnë’ atmosferën në Tiranë

03/05/2019

21:23 | 3 Maj 2019 21:23 | 3 Maj 2019 Dy dië më parë, Soni Malaj mbajti koncert recital në Tiranë. Soni Malaj ka kënduar ... Read More

Soni Malaj pas koncertit: Shpirti im frymëzohet nga ju publiku im i dashur

02/05/2019

Soni Malaj mbrëmë e ka mbajtur koncertin e saj recital. Këngëtarja Soni Malaj mbrëmë e ka mbajtur një koncert recital në Amfiteatrin e Tiranës, shkruan ... Read More

Këta janë emrat e estradës që po marrin pjesë në koncertin e Soni Malajt

01/05/2019

Soni Malaj sonte po mban koncert recital në Tiranë. Këngëtarja e njohur Soni Malaj po dhuron performancë mahnitëse në koncertin që po mbahet në Amfiteatrin ... Read More

Soni Malaj bën këtë ndryshim në pamje

29/04/2019

Soni Malaj duket më ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim më herët. Këngëtarja shqiptare, Soni Malaj ka arritur të jetë një ndër emrat më ... Read More

Soni Malaj vjen atraktive në imazhin e fundit

16/04/2019

Soni Malaj është shfaqur tejet atraktive në imazhin e fundit. Këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj së fundmi ka ndarë me ndjekësit një imazh në ... Read More

Soni Malaj me pozë joshëse, në plan të parë vë belin e sheshtë

14/04/2019

Soni Malaj është shfaqur joshëse e veshur kuq e zi. Soni Malaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi tërheqëse, ku u shfaq e veshur kuq ... Read More

Soni Malaj provokon më shumë se ç’duhet

11/04/2019

Soni Malaj është njëra nga artistet më të pëlqyera shqiptare. Këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj ka publikuar një fotografi në Instagram teksa shfaqet mjaft ... Read More