Tag: Maliqi

Në karantinë së bashku/ Romeo me fustan dhe Jonida me cigare në gojë, çifti ‘shpërthen’ rrjetin

14/05/2020

Jonida Maliqi dhe Romeo po e kalojnë së bashku karantinën. Çifti tashmë ka vendosur të dal hapur për publikun, ku dhe nuk i ka kursyer ... Read More

Jonida Maliqi dhe Romeo pranojë me një kërcim romancën e tyre

06/05/2020

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori i humorit Romeo Veshaj janë bashkë, e këtë e ka pranuar publikisht vetë dyshja. Të veshur të dy njësoj, me ... Read More

Jonida Maliqi flet për Romeon: Kur u bë publike isha në tension, për dasmë ka kohë

21/04/2020

Nga rrëfimi për shpirtin e lirë tek vlera e parasë, Jonida Maliqi na i zbulon si një ditar karantine, ku çfarë ka më shumë vlerë ... Read More

Jonida Maliqi publikon foton nga makina e Romeos, fansat e vënë në siklet

13/04/2020

Prej kohësh në media u përfol se Jonida Maliqi i kishte dhënë fund historisë me Romeon. Por duket se dyshja vijon të jetë së bashku ... Read More

Në karantinë së bashku/ Ja detaji që nxori zbuluar Jonida Maliqin dhe Romeo Veshaj

11/04/2020

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj ishin një ndër çiftet më të komentuar vetëm pak kohë më parë. Dyshja konfirmoi ndarjen e tyre përmes deklaratave të ... Read More

 “Na ndodh që edhe zhgënjehemi”/ Rrëfimi i sinqertë i Jonida Maliqir

23/02/2020

Këngëtarja Jonida Maliqi ka qenë e ftuar në spektaklin “Klanifornia” në Tv Klan, ku i është përgjigjur pyetjeve të moderatores Marina Vjollca.Jonida është shprehur se ... Read More

“Më mirë e çmendur që jeton të vërtetën”/ Jonida Maliqi i ka edhe dy fjalë për Romeon

18/01/2020

Pas ndarjes nga Romeo, Jonida Maliqi ka vijuar me angazhimet e saj të përditshme, madje duke deklaruar në media se është beqare e mesa duket ... Read More

Paraqitja e Shqipërisë ndër vite në ‘Eurovision’

17/05/2019

12:49 | 17 Maj 2019 12:49 | 17 Maj 2019 A do të mund Jonida Maliqi ta arrijë suksesin që patën Anjeza Shahini dhe Rona ... Read More

Jonida Maliqi mahnit me paraqitjen në provat e para të “Eurovisionit”

07/05/2019

17:16 | 7 Maj 2019 17:16 | 7 Maj 2019 Jonida Maliqi ka pasur provat e para për “Eurovision”. Jonida Maliqi këtë vit përfaqëson Shqipërinë ... Read More

Jonida Maliqi me fjalë të mëdha për Tunën

28/04/2019

Jonida Maliqi nuk i kursen lëvdatat për Tunën. Jonida Maliqi këtë vit përfaqëson Shqipërinë në “Eurovision” me këngën “Ktheju Tokës”, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ishte e ... Read More

Jonida Maliqi me dedikim për personin më të rëndësishëm për të

23/04/2019

Jonida Maliqi ka publikuar një imazh bashkë me mashkullin më të rëndësishëm për të. Jonida Maliqi teksa po përgatitet për përfaqësimin e Shqipërisë në “Eurovision”, ... Read More

Jonida Maliqi: Po jetoj ëndrrën e “Eurovisionit”

21/04/2019

Jonida Maliqi shprehet shumë e lumtur për pritshmërinë që po ju bëhet këngës së saj. Jonida Maliqi në kuadër të koncerteve që mbahen para festivalit ... Read More