Tag: Mamaqi

“Sa ishte Berisha këndoje në mitingje”/ Fansat i kthehen Ermal Mamaqit: Thuaj ndonjë fjalë për Teatrin

18/05/2020

Ermal Mamaqi njihet si një nga personazhet që më së shumti poston video dhe foto funny në rrjetet sociale. Atë ka bërë edhe ditën e ... Read More

“Mos lexoni romane”, botuesja Arlinda Dudaj i kthehet Ermal Mamaqit: Nuk mund ta besoja se mund ta kishe thënë me të vërtetë, e ke nga lodhja në karantinë

22/04/2020

Ermal Mamaqi vetëm pak ditë më parë postoi një video, ku këshilloi qytetarët se sit ë përmirësojnë veten gjatë këtyre ditëve në karantinë. Një ndër ... Read More

“Për ata që më thonë nuk e rruan fare”, Ermal Mamaqi u përgjigjet ndjekësve të tij, qethet live

04/04/2020

Ermal Mamaqi ka qënë aktiv edhe gjatë këtyre ditëve në Instagram, ku nga izolimi ndan video apo momente nga përditshmëria e tij. Së fundmi, në ... Read More

‘Ai më thotë mos dil nga shtëpia, por këtu problem është pleqëria’, Ermal Mamaqi i dedikoi këngë mjekut infeksionist, reagon Pipero

01/04/2020

Aktori i humorit Ermal Mamaqi i ka dedikuar një këngë mjekut infeksionist Pëllum Piperos, I cili së bashku me kolëgët e tij ndodhen në vijën ... Read More

“Mos më gjykoni por unë e kam shijuar shumë këtë kohë”, mesazhi i Ermal Mamaqit nga izolimi

17/03/2020

Ermal Mamaqi përmes një postimi në rrjetin social “Instagram” , ka dhënë një mesazh mbi situatën që po kalon vendi ynë e shumë shtete të ... Read More

Ermal Mamaqi ‘heq’ dorë nga televizioni: Personazhi im u konsumua

31/01/2020

Ermal Mamaqi i ftuar në emisionin “Soiree” ka rrëfyer edhe planet e tij për të ardhmen, dhe rikthimin në botën e televizionit. Aktori i humorit ... Read More

Ermal Mamaqi heq dorë nga ekrani: Personazhi im u konsumua

30/01/2020

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soiree”. Duke zbuluar detaje nga filmi më “I Love Tropoja”, Ermali duket se ka ... Read More

Ermal Mamaqi: Berisha e refuzoi ftesën për të marrë pjesë në film, ja si aktron Rama

23/01/2020

Ermal Mamaqi gjatë emisionit “Tempora” në RTV Ora, tregoi se ftesën për t’u bërë pjesë e filmit “I Love Tropoja” ia ka bërë edhe Sali ... Read More

Lente të ‘Fast & Furious 8’/ Rrëfehet Ermali: “I love Tropoja” kushtoi më shumë se 700 mijë euro

21/01/2020

Ermal Mamaqi ka ndarë me publikun detaje nga filmi i tij i fundit “I love Tropoja”, që pritet të dal në 29 janar. I ftuar ... Read More

Elvana dhe Ermali sonte vijnë në Kosovë për të promovuar filmin

29/03/2019

Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi sonte promovojnë filmin në Kosovë.Dje ka filluar të shfaqet nëpër kinematë shqiptare filmi ‘2 gisht mjaltë’. Protagonistë të kësaj komedie ... Read More

Ermali Mamaqi zbulon shifrën marramendëse se sa ka kushtuar një ditë e filmimit të ‘2 gisht mjaltë’

26/03/2019

“2 gisht mjaltë” fillon të shfaqet në kinema më 28 mars.Moderatori i njohur, Ermal Mamaqi ka qenë së fundmi i ftuar në emision in “Wake ... Read More

Ermal Mamaqi në moment romantik me Amin

22/03/2019

Ermal Mamaqi dhe prezantuesaj e njohur, Amarda Toska ka kohë qëj anë bashkë. Mamaqi si rrallë herë është bërë emocional në një prej postimeve të ... Read More