Tag: Manchester

Guardiola tek Juventus? Flet anëtari i bordit të Man City

23/05/2019

19:29 | 23 Maj 2019 19:29 | 23 Maj 2019 Zëra të shumtë po e qojnë trajnerin e Manchester City, Pep Guardiola, drejt skuadrës së ... Read More

Action Bronson takon Lukakun, mesazhi i publikuar është plot humor

17/05/2019

9:55 | 17 Maj 2019 09:55 | 17 Maj 2019 Autori i hitit ‘Easy Rider’ ka publikuar një fotografi me lojtarin e Manchester United. Action ... Read More

Ylli i Man City: Kam qenë tifoz i madh i Man Utd

17/05/2019

8:06 | 17 Maj 2019 08:06 | 17 Maj 2019 Raheem Sterling mund të jetë pjesë e Manchester City sot, por ka kur qenë i ... Read More

Paul Pogba viziton Mekën gjatë muajit të Ramazanit

16/05/2019

08:57 | 05/16/2019 Ylli i Manchester United, Paul Pogba, ka bërë një vizitë në Mekë, gjatë muajit të Ramazanit. 26-vjeçari hyri në një pelegrinazh në ... Read More

Në ‘Old Trafford’ ka një ofertë spektakolare për Paul Pogban

15/05/2019

18:57 | 05/15/2019 Sezoni 2018/2019 nuk ka qenë aspak i mirë për Paul Pogban te Manchester United. Mesfushori francez ka disa muaj që është lidhur ... Read More

Sane largohet nga City, befason me skuadrën e re

15/05/2019

9:02 | 15 Maj 2019 09:02 | 15 Maj 2019 Anësori i Manchester Cityt, Leroy Sane është në bisedime të avancuar me gjigantin gjerman Bayern ... Read More

Kampionati anglez: Liverpool sot ka nevojë për një mrekulli të re

12/05/2019

8:50 | 12 Maj 2019 08:50 | 12 Maj 2019 Premierliga angleze sot mbyll sezonin 2018/2019, me Manchester City dhe Liverpool që po luftojnë për ... Read More

ZYRTARE: Ylli i madh largohet nga Man Utd

11/05/2019

11:45 | 11 Maj 2019 11:45 | 11 Maj 2019 Ander Herrera do të largohet nga Manchester United në fund të sezonit. Aventura e mesfushorit ... Read More

Owen e parashikon xhiron e fundit në Premierligë, e shpall edhe kampionin

11/05/2019

11:21 | 11 Maj 2019 11:21 | 11 Maj 2019 Të dielën zhvillohet xhiroja e fundit e Premierligës, me Manchester Cityn dhe Liverpool që po ... Read More

Pensionohet Yaya Toure

10/05/2019

12:17 | 10 Maj 2019 12:17 | 10 Maj 2019 Ish mesfushori i Barcelonës dhe i Manchester Cityt, Yaya Toure, ka vendosur të tërhiqet nga ... Read More

Solskjaer ofendoi rëndë lojtarët në dhomat e zhveshjes

08/05/2019

9:54 | 8 Maj 2019 09:54 | 8 Maj 2019 Përformanca e dobët e futbollistëve të Manchester United në barazimi ndaj Huddersfield ka irrituar shumë ... Read More

Zërat për Dybala –Man Utd intensifikohen – A po largohet argjentinasi nga Torino?

06/05/2019

18:20 | 6 Maj 2019 18:20 | 6 Maj 2019 Zërat për kalimin e Paulo Dybalas tek Manchester United po shkojnë duke u rritur, duke ... Read More