Tag: Mane

Mane beson: Van Dijk do ta ndal Messin

01/05/2019

Anësori i Liverpool, Sadio Mane ka folur përpara ndeshjes ndaj Barcelonës. Gjysmëfinalja e parë mes ‘Të Kuqëve’ dhe Barçës luhet sonte, me fillim nga ora ... Read More

Mane është xheloz për Barcelonën, kjo është arsyeja

01/05/2019

sadio-mane-liverpool-2018-19_1b44s8u3a0wq31w0mhb0vqezm9 Anësori i Liverpool, Sadio Mane ka thënë se është xheloz për Barcelonën që ka një lojtar të madh si Philippe Coutinho në rradhët e ... Read More

Historia prekëse dhe e pa rrëfyer më parë nga Sadio Mane

20/04/2019

Ylli i Liverpoolit, Sadio Mane, rrëfen një histori prekëse që i ka ndodhur kur shkoi tek një skuadër lokale e futbollit të testohej dhe mënyra ... Read More

Liverpool befason të gjithë: Depay po ‘zbarkon’ në Anfield

08/04/2019

Liverpool mund ta humbet Sadio Manen në verë. Sadio Mane është duke u kërkuar nga Real Madrid, gjersa Liverpool po mendon për zëvendësuesin e tij. ... Read More

Mane: “Bën mrekulli kur kërkon t’i shpëtosh varfërisë dhe urisë!”

31/03/2019

Sadio Mane ka reflektuar mbi gjithë atë punë të madhe që është dashur të bëjë për të kaluar nga futbolli në rrugët e Sengal, drejt ... Read More

Mane: Kurrë s’më ka pëlqyer Playstation, është humbje kohe

25/03/2019

Sadio Mane mund të jetë futbollist fantastik dhe i dashuruar pas këtij sporti, por për habinë e shumë personave ai nuk është aspak tifoz i ... Read More

Sadio Mane thyen rekordin e Demba Ba për numrin e golave në Ligën Premier

18/03/2019

Sadio Mane është bërë lojtari senegalez me më së shumti gola të shënuar në histori të Ligës Premier. Sulmuesi i Liverpoolit e shënoi golin e ... Read More

Sërish grabitet shtëpia e Sadio Manes

21/02/2019

Sadio Mane është zhgënjyer me të arritur në shtëpi pas ndeshjes së Ligës së Kampionëve kundër Bayern Munichut. Artikujt, duke përfshirë orë, telefona celularë dhe ... Read More

Mane këshillon Wernerin t’i bashkohet Liverpoolit

13/02/2019

Sadio Mane e ka këshilluar Timo Wernerin që të bashkohet me Liverpoolin. Sulmuesi i ri pritet që të largohet gjatë verës prej RB Leipzigut, nëse ... Read More

Mane hedh poshtë spekulimet që e lidhin me Real Madridin: Jam i lumtur, dua të shkruaj historinë me Liverpoolin  

28/01/2019

Sulmuesi i Liverpoolit, Sadio Mane, ka hedhur poshtë raportet që e lidhin atë me një lëvizje në Real Madrid, pasi ka treguar se është i ... Read More

Saido Mane siguron fansat: Ne do të bëhemi kampion

16/01/2019

Sulmuesi i Liverpoolit, Sadio Mane këmbëngul që se nuk do të lëkunden në ndjekjen e titullit të këtij sezoni. Senegali është i bindur se The ... Read More

Mane tregon pse nuk i pëlqeu publikimi i pamjeve në internet teksa ai po i pastronte tualetet e xhamisë

28/11/2018

Sadio Mane nuk është vetëm lojtar, por edhe njeri i madh. Ai këtë e ka treguar me gjestin e tij duke i pastruar tualetet në ... Read More