Tag: markës

Kim Kardashian i ‘nxjerr’ në shesh të gjitha me fustanin transparent

21/04/2019

Kim Kardashian kishte veshur një fustan të markës “Versace” për ditëlindjen e 40-të të Kourtney. Kim Kardashian mori vëmendje rrugës për në ndejën e ditëlindjes ... Read More

Çfarë vetura vozisin meshkujt tradhtarë?

22/02/2019

A vozitë veturë të markës ‘Audi’ partneri juaj? Nëse po, atëherë duhet të keni kujdes të shtuar. Një anketim i kamotshëm, i kryer nga sajti ... Read More

Zyrtare: Samsung lanson telefonat Galaxy S10 dhe S10+ (FOTO)

20/02/2019

Telefonat më të rinj të markës Samsung kanë ekran të madh, korniza të vogla dhe një mori kamerash. Samsung Galaxy S10 është një telefon me ... Read More

Rihanna padit babanë e saj

16/01/2019

Rihanna ka hedhur në gjyq babanë e saj për tregti të paligjshme në emër të markës së saj “Fenty”. Këngëtarja e hitit “Diamonds”, emri i ... Read More