Tag: markës

Kim Kardashian i ‘nxjerr’ në shesh të gjitha me fustanin transparent

21/04/2019

Kim Kardashian kishte veshur një fustan të markës “Versace” për ditëlindjen e 40-të të Kourtney. Kim Kardashian mori vëmendje rrugës për në ndejën e ditëlindjes ... Read More

Çfarë vetura vozisin meshkujt tradhtarë?

22/02/2019

A vozitë veturë të markës ‘Audi’ partneri juaj? Nëse po, atëherë duhet të keni kujdes të shtuar. Një anketim i kamotshëm, i kryer nga sajti ... Read More

Zyrtare: Samsung lanson telefonat Galaxy S10 dhe S10+ (FOTO)

20/02/2019

Telefonat më të rinj të markës Samsung kanë ekran të madh, korniza të vogla dhe një mori kamerash. Samsung Galaxy S10 është një telefon me ... Read More

Rihanna padit babanë e saj

16/01/2019

Rihanna ka hedhur në gjyq babanë e saj për tregti të paligjshme në emër të markës së saj “Fenty”. Këngëtarja e hitit “Diamonds”, emri i ... Read More

Mes duartrokitjeve dhe brohoritjeve, Adriana Lima i jep fund karrierës si modele

09/11/2018

Një nga fytyrat më të njohura të markës së Victoria’s Secret, Adriana Lima është përshëndetur me publikun që e ka duartrokitur ndër vite nëpër sfilatat ... Read More

Bella Hadid ka shfrytëzuar shumë “Photoshopin” në koleksionin e ri të Versace?

17/08/2018

Bella Hadid u paraqiti së fundi në koleksionin e veshjeve për vjeshtë/dimër të markës, “Versace”dhe të gjithë thonë se ajo nuk është origjinale. Në sanduiç ... Read More

Milani zbulon fanellat Puma për sezonin e ri

06/07/2018

Milani kanë zbuluar fanellat e tyre të reja të markës Puma për sezonin 2018-19, pas 20 vjetëve të sponsorizimit nga firma Adidas. Rossonerët dhe Adidas ... Read More

Digjet automjeti i pjesëtarit serb të FSK-së

28/05/2018

Një automjet i markës Opel Corsa është djegur rreth 02:00 në fshatin Zupç të Zubin Potokut, ndërsa përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar. Burime ... Read More

Digjet vetura e një ish-polici në Zubin Potok

26/04/2018

Një veturë e markës BMW  është djegur në orët e para pas mesnatës në Zubin Potok, ndërsa përveç dëmeve materiale, nuk ka të lënduar. Kështu ... Read More