Tag: marrë

Shenjat që tregojnë se nuk po pini ujë sa duhet

26/06/2020

Ajo duhet të jetë gjëja më e lehtë në botë: nëse tru.pi ynë duhet të marrë më shumë ujë, ai e sinjalizon nevojën e tij ... Read More

Lajm i madh: Fillojnë testimet e vaksinës së re kundër Covid-19 në njerëz

25/06/2020

Vullnetari i parë i shëndetshëm ka marrë një “dozë të vogël” të një vaksine potenciale kundër Covid-19 të zhvilluar nga studiues të Kolegjit Imperial të ... Read More

Udhëtimet ju bëjnë më të lumtur sesa të martoheni, sipas një studimi

24/06/2020

Udhëtimi ju jep një nxitje të lumtur menjëherë. Për të marrë rezultatet e duhura, studiuesit intervistuan 17,000 njerëz që vinin nga 17 vende të ndryshme ... Read More

Ja ora kur do luhen 2 ndeshjet e Kupës së Italisë, nuk do të ketë shtesë

10/06/2020

Është zyrtare, ndërsa është marrë vendimi për orarin përfundimtar të dy ndeshjeve te Kupës së Italisë. Kështu, Juventus-Milan do të zhvillohet të premten duke filluar ... Read More

Hysen Dedja merr drejtimin e Vllaznisë: Kupa e Shqipërisë, një objektiv për të shkuar në Europë

09/06/2020

Tekniku shkodran pas një takimi me drejtues te bashkisë së Shkodrës ka pranuar të marrë drejtimin e skuadrës ku do të zëvendësojë Mirsad Jonuz, i ... Read More

Lajm i madh për futbollin shqiptar, ja vendimi që ka marrë Ministria e Shëndetësisë së fundmi

16/05/2020

Futbolli ka marrë “dritën jeshile” nga Ministria e Shëndetësisë. Si pasojë e lehtësimit të masave duke filluar nga e hëna më 18 maj, ashtu siç ... Read More

Ish-deputeti ka ditëlindjen/ E shoqja e uron plot dashuri: Më bërë të lumtur, krenare dhe të pasur, marrsh nga ditët e mia

21/04/2020

Ish-deputeti festoon ditëlindjen ditën e sotme. Urimin më të ndjerë, Koço Kokëdhima e ka marrë nga bashkëshortja e tij, Brixhida. Duke i uruar edhe qindra ... Read More

Bella Hadid e shijon karantinën, supermodelja shfaqet seksi duke marrë rreze

30/03/2020

Bella Hadid ndodhet në vet-izolim, por ajo shtyn kohën duke marre rreze dielli. Me bikini dhe shumë seksi ajo merr vitaminën D, siç shkruan edhe ... Read More

Kylie Jenner solidarizohet me të infektuarit me koronavirus, dhuron 1 milion dollarë

26/03/2020

Kronavirusi është përhapur me shpejtësi në të gjitha shtetet e botës duke marrë mijëra jetë njerëzish dhe duke lënë të infektuar mijëra të tjera. Së ... Read More

Aktores i publikohet video intime Arta shfaqet me të brendshme duke bërë twerk

07/03/2020

Arta Elezaj është një  aktoret që kohët e fundit ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut. Gjithnjë sensuale, biondja seksi ia ka dalë që të jetë ... Read More

Pas filmit “I Love Tropoja”, Arjola Demiri bëhet drejtoreshë: Për shumë kohë na kanë refuzuar

05/02/2020

Pas filmit “I Love Tropoja”, aktorja Arjola Demiri ka marrë postin e rëndësishëm në Tropojë. Ajo është bërë drejtoreshë e Pallatit të Kulturës. Pasi u ... Read More

Rudina Dembacaj flet për bashkëjetesën me Mark Frrokun: Në biznes është ai shefi, në shtëpi jam unë

25/01/2020

Enida Himaj – Rudina Dembacaj dhe lidhja e saj me Mark Frrokun ka marrë vëmendjen e gjithë publikut. Vetëm pak ditë më parë aktorja postoi ... Read More