Tag: marrëdhënia

Rudina Dembacaj rrëfen marrëdhënien që ka Mark Frroku me ish-burrin e saj: Është Viki në mes

23/03/2020

Marrëdhënia e Rudina Dembacaj me ish-deputetin Mark Frroku ka qenë në qendër të vëmendjes qëkur çifti e zyrtarizmi këtë raport. Por duket se me shumë ... Read More

Foto/ Stresi rikthehet me Keisin, ja detaji që zbuloi reperi

03/03/2020

Prej disa kohësh marrëdhënia e reperit Stresi dhe Keisit është në qendër të vëmendjes së mediave. Pas një periudhe të gjatë pauze mes dyshes më të ... Read More

Majk rikthehet me Majlinda Zekën? Ja deklarata që i bëri të gjithë të dyshojnë

02/03/2020

Marrëdhënia e këngëtarit të njohur Majk me mamanë e djalit të tij, Majlindën ishte në qendër të vëmëndjes për një kohë të gjatë pas deklaratave ... Read More

Portreti i familjes/ Rudina poston foto me fëmijët e Mark Frrokun, nuk mungon as vajza e saj

01/02/2020

Marredhenia e Rudina Dembacajt dhe Mark Frrokut duket se po perjeton dite te arta. Pasi zyrtarizuar lidhjen e tyre ccifti tashme i eshte perkushtuar biznesit ... Read More

Marrëdhënia juaj do rrezikohet sot, ja për çfarë ju paralajmëron parashikimi i yjeve

27/10/2019

Marrëdhënia ne çift nuk do jete aspak ashtu si keni dashur gjithmonë. Beqaret do ndihen me te lire te bëjnë atë qe dëshirojnë dhe jeta ... Read More

Zbulohet arsyeja e prishjes së raporteve të Noizyt dhe Oriola Marashit 

07/04/2019

Mësohet përse doli nga OTR, Oriola Marashi. Pak ditë më parë lajmi se marrëdhënia mes modeles Oriola Marshi dhe reperit Noizy ishte prishur mori vëmendjen ... Read More

Thaçi: Do të bëj çmos për të nënshkruar marrëveshjen me Serbinë në Shtëpinë e Bardhë

25/03/2019

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi tha se marrëdhënia e tij me presidentin serb Aleksandar Vuçiq është e vështirë. Ai theksoi se është e nevojshme të mbahen ... Read More

Nëse Mauro Icardi largohet, Interi e ka gati listën me tre sulmues

01/03/2019

Duket se marrëdhënia mes Interit dhe sulmuesit argjentinas Mauro Icardit është thyer përfundimisht dhe vështirë që dyshja të ketë të ardhme së bashku. Të gjendur ... Read More

Lojtarët kryesorë të Real Madridit janë shumë të zemëruar me sjelljen e Iscos

13/02/2019

Marrëdhënia mes lojtarëve kryesorë të Real Madridit dhe Isco është përkeqësuar shumë gjatë javëve të fundit. Kjo lajm jep drejtuesin e emisionit ‘Okdiario’, Eduardo Inda, ... Read More

Rita Ora vihet në siklet kur pyetet për lidhjen me Andrew Garfieldin

18/01/2019

Rita Ora nuk jep asnjë përgjigje kur vjen puna te marrëdhënia me Andrew Garfieldin. Në një intervistë të fundit me “The Morning Mash Up” në ... Read More