Tag: martesë

MC Kresha do të largohet nga muzika? Reperi tregon planet e tij

20/04/2020

Reperi Mc Kresha në fund të 2019-s, kurorëzoi në martesë dashurinë me bjonden bukuroshe, Erzina  dhe së  shpejti dyshja do të bëhen prindër për herë ... Read More

 “Martohu me mua”/ Vajza e dashuruar pas Putin, i bën propozimin përpara kamerave

10/03/2020

Një propozim për martesë i ka ardhur presidentit të Rusisë. Gjatë një vizite zyrtare, Putin është pritur nga një turmë njerëzish në rrugë. Por ndryshe ... Read More

Së shpejti dasëm, Rezarta Shkurta jep lajmin e bukur dhe tregon unazën e propozimit

03/02/2020

Rezarta Shkurta mori propozim të dytë për martesë nga bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha, teksa ndodhin me pushime në Dubai, një vit më parë. Ditën ... Read More

‘Të dua bashkëshorti im’, Klea zbulon pamje të reja nga dasma sekrete në Marok

27/01/2020

Moderatorja bukuroshe Klea Huta dhe këngëtari Elgit Doda  kanë kurorëzuar me martesë dashurinë e tyre, në një ceremoni private në Marok. Dyshja i kanë thënë ... Read More

Çiftet që shpenzojnë më pak në dasma, kanë martesa më të qëndrueshme

07/01/2020

Të mendosh për një martesë është si diçka që ndodh vetëm një herë në jetë – është një magji që mund të “shkatërrojë” kufijtë e ... Read More

Pse pesha e grave ndryshon pas martese?

25/12/2019

Jetë e re, peshë e re! Ju ka ndodhur të dëgjoni (ose provoni) legjendën që thotë se gratë pas martese shtojnë në peshë? Epo ndodh! ... Read More

Kanë 39 vjet martesë, çifti vishen njëjtë çdo ditë

21/10/2019

Si ta rifreskoni raportin me partnerin pas 39 vjet martese? Vishuni njëjtë! Ky është sugjerimi i një çifti nga Japonia, të cilët përshtatin veshjen e ... Read More

Albani sjell prapaskenat e klipit me Miriamin, do qeshni me lot

02/07/2019

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani ka pak kohë që kurorëzuan dashurinë 12-vjeçare me martesë, shkruan lajmi.net. Ata udhëtuan në Maldive, ku edhe realizuan një këngë ... Read More

‘Feridja’ i jep fund beqarisë, publikohen fotot e para nga dasma

02/05/2019

Şeyma Korkmaz  dhe Cüneyt Mete kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi.net. Në rrjete sociale, çifti kanë publikuar fotografitë e para nga dasma, ... Read More

Ledina Çelo rrëfen propozimin e pazakontë që ia bëri burri

28/04/2019

Ledina Çelo ka treguar se si i kishte propozuar martesë bashkëshorti. Ledina Çelo është emër shumë i dashur për publikun, ani pse ka kohë që ... Read More

Gresa dhe Lulëzim po martohen, kjo është atmosfera e dasmës

30/03/2019

Gresa Behluli dhe Lulëzim Ibrahimi sonte do ta kurorëzojnë lidhjen e tyre 10 vjeçare, me martesë. Tashme edhe dasma ka filluar. Mysafirët kanë zënë vendet ... Read More

Kështu vallëzon Gresa në dasmën e vetë

30/03/2019

Gresa Behluli dhe Lulëzim Ibrahimi sonte do ta kurorëzojnë lidhjen e tyre 10 vjeçare, me martesë. Tashme edhe dasma ka fillluar. Mysafirët kanë zënë vendet ... Read More