Tag: martesën

Këto gjëra rreth tradhtisë duhet t’i dijë çdo çift

11/12/2019

Nuk ka asgjë më të dhimbshe sesa të kuptoni që partneri/partnerja iu ka tradhtuar. Të mbani martesen apo lidhjen të gjallë dhe të hareshme për ... Read More

Dhëndri vallëzon me ‘dostat’, hip mbi karrige

31/03/2019

Edhe Lulzimi në krye të atmosferës.Dhëndri duket se po kalon kohë shumë të mirë në martesën e tij, saqë ai edhe ka hipë mbi karrige ... Read More

Çifti të përqafuar në vallëzimin e parë si burrë e grua

30/03/2019

Gresa dhe Lulzimi në vallëzimin romantik me vals.Sonte po festojnë martesën e tyre dhe Gresa me Lulzimin tani vijnë edhe në valsin romantik. Çifti po ... Read More

Elita Rudi ja shpreh dashurinë Gjikos për Shën Valentin me një video nga kujtimet së bashku

14/02/2019

Elita Rudi dhe Gjiko janë duke shijuar edhe martesën në dashuri, po aq sa lidhjen. Dyshja që janë pa dyshim çifti më i bukur në ... Read More

Irina Shayk shkëlqen me stilin e ri të flokëve, trend i ri i vitit 2019

08/01/2019

Shumë media të huaja kanë shkruar së fundi se ka probleme në martesën mes Irina Shayke dhe Bradley Cooperit. Dyshja e botës së të famshmëve, ... Read More