Tag: martuar

A jetojnë më gjatë burrat e martuar apo beqarët? Mahnituni me përgjigjen

31/08/2019

Burrat e martuar me sa duket përfitojnë nga bordi për të qenë në një marrëdhënie të përkushtuar.Natyrisht gratë përfitojnë nga martesa, sepse ato marrin gëzimin ... Read More

Vjehrra shqiptare tregon se si e priti nusen e djalit nga Japonia dhe jetesën në Shqipëri

16/05/2019

Historitë e shqiptarëve që jetojnë në perëndim dhe janë martuar me vajza të huaja por vajza të martuara me shqiptarë dhe jetojnë në Shqipëri, janë ... Read More

Idris Elba martohet me gruan 17 vjet më të re

27/04/2019

Idris Elba martohet me Sabrina Dhowre. Aktori 49-vjeç është martuar me tashmë nusen e tij, 29-vjeçare, ndërsa ceremonia do të zgjasë tre ditë në Marok, ... Read More

Madonna dhe Maluma ‘të martuar’ në klip, këngëtarja vesh fustanin e bardhë

22/04/2019

Madonna dhe Maluma ‘të martuar’ në klip, këngëtarja vesh fustanin e bardhë Madonna dhe Maluma kanë nisur xhirimet e projektit të ri. Madonna dhe Maluma ... Read More

Adelina Tahiri flet për burrin e saj: Udhëtojmë dy herë në muaj

13/04/2019

Këngëtarja, Adelina Tahiri tash e disa vite është e martuar me avokatin maqedon, Serjozha Markov. Martesa e tyre bëri bujë në mediat shqiptare për shkak ... Read More

Nga dasma e djalit të Remzie Osmanit, çfarë nuk keni parë

11/04/2019

Remzie Osmani, të shtunën ka martuar djalin e saj, Hamzën me Gëzimen. Ekipi i emisionit “Mirage”, ka përcjellur nga afër dasmën e djalit të këngëtares ... Read More

Gresa Behluli zbulon edhe një detaj interesant nga dasma

10/04/2019

Javën e kaluar, Gresa Behluli i dha fund beqarisë duke u martuar me Lulzim Ibrahimin. Këngëtarja e njohur shqiptare, Gresa Behluli të shtunën e kaluar ... Read More

Gresa tregon se ku planifikon të udhëtojë për muajin e mjaltit

06/04/2019

Ka pak ditë që është martuar, por dasma e Gresa Behlulit vazhdon të komentohet ende në shtypin rozë. Gresa Behluli ka dhënë intervistën e parë ... Read More

Dardan Molliqaj martohet me ministren e Shqipërisë

03/04/2019

Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj është martuar sot me ministren e Arsimit në Shqipëri, Besa Shahinin. Këtë e bëri të ditur vetë Shahini, përmes një postimi ... Read More

Tom Cruise ia ndalon ish-gruas që t’i shkojë djalit në dasmë

30/03/2019

Tom mbajti dy fëmijët e adoptuar kur ishte i martuar me Nicole, që prej kur u ndanë në vitin 2001.Raportohet se Tom Cruies ia ka ... Read More

Të martuar prej 60 vitesh, çifti tregon se dashuria nuk njeh moshë (Video)

24/03/2019

Dashuritë e vërteta ekzistojnë dhe këtë na e treguan Hurma dhe Fadili të cilët ishin të martuar prej 60-vitesh. Ata ishin njohur në moshë tepër ... Read More

Bashkëshortja e Lorik Canës tregon mënyrën primitive se si ai ia dha numrin në takimin e tyre të parë

19/03/2019

Futbollisti i njohur shqiptar, Lorik Cana, ka tash e sa vite që është i martuar me italianen Monica Ercoli. Dyshja janë mjaft të përfolur në ... Read More