Tag: Mata

Ylli i Man Utd përfundon te Brightoni

05/05/2019

23:17 | 5 Maj 2019 23:17 | 5 Maj 2019 Juan Mata duket se do të mbetet pjesë e Premier Ligës, por larg Manchester Unitedit. ... Read More

Mata në Serie A, transferim gratis

29/04/2019

Juan Mata ka vendosur të largohet nga Manchester United dhe mund të transferohet në Serie A. Juan Mata ka vendosur të largohet nga Manchester United. ... Read More

Mata: Jepja topin Martialit dhe Unitedi do të fitojë

11/02/2019

Sulmuesi i Manchester Unitedit, Juan Mata, ka ngritur lartë Anthony Martialin pas formës së mirë në muajt e fundit. Djajtë e Kuq nuk din për ... Read More

Barcelona po konsideron transferimin e Matas si lojtar i lirë

25/01/2019

Barcelona ka kontaktuar me përfaqësuesit e mesfushorit të Manchester Unitedit, Juan Mata, pasi ata po synojnë një lëvizje për reprezentuesin e Spanjës. Sipas Goal.com, Barcelona ... Read More

Pesë të vrarë brenda dy javësh në Shqipëri

14/01/2019

Vrasja e çiftit Mata në Tiranë nga ish-dhëndri i cili më pas vrau edhe veten, e çon bilancin e të vrarëve nga krimi në 5, ... Read More