Tag: Mauro

AS: Interi i vë çmim Icardit

18/03/2019

Real Madridi është informuar se mund ta blejë Mauro Icardin gjate verës për 80 milionë euro – shkruan AS. Sipas gazetës spanjolle, Los Blancos kanë ... Read More

Zanetti komenton takimin Marrotta, Wanda, Icardi: Dialogu gjithmonë rruga më e drejtë

07/03/2019

Zëvendëspresidenti i Interit, Javier Zanetti, ka folur për Mauro Icardin para sfidës me Eintracht Frankfurt në Ligën e Evropës dhe beson se dialogu është rruga ... Read More

Wanda fillon të ndjekë Realin në Instagram

05/03/2019

Afati kalimtar i verës po afrohet dhe zërat për të ardhmen e Mauro Icardit vetëm sa po shtohen më shumë e më shumë. Raportet e ... Read More

Icardi ende refuzon të stërvitet me skuadrën e Interit

05/03/2019

Raportohet se Mauro Icardi është duke refuzuar të stërvitet me skuadrën e Interit, sipas lojtarit ai ndjen dhimbje në gju. Sky Sport Italia bën të ... Read More

Interi dëshiron shkëmbimin Icardi-Lukaku

03/03/2019

Interi është gati të ofrojë argjentinasin Mauro Icardi në një marrëveshje shkëmbimi për sulmuesin e Manchester Unitedit, Romelu Lukaku. Klubi italian është duke u përpjekur ... Read More

Marca: Icardi te Real Madridi për 40 milionë euro

02/03/2019

Real Madridi beson se ata mund të përfitojnë nga situata e Mauro Icardit me Interin duke e nënshkruar atë për një shifër të ulët prej ... Read More

Nëse Mauro Icardi largohet, Interi e ka gati listën me tre sulmues

01/03/2019

Duket se marrëdhënia mes Interit dhe sulmuesit argjentinas Mauro Icardit është thyer përfundimisht dhe vështirë që dyshja të ketë të ardhme së bashku. Të gjendur ... Read More

Mauro Icardi thyen heshtjen: Në Inter, me Interin

28/02/2019

Mauro Icardi e ka thyer heshtjen e tij me një deklaratë nga rrjetet sociale, ku ka treguar dashurinë për klubin dhe vuajtjet që ka pasur. ... Read More

“Liri”, Icardi në Instagram me mesazh drejt Interit? Postimi pëlqehet nga Cancelo

27/02/2019

Raportet mes Interit dhe Mauro Icardit jo vetëm se nuk janë përmirësuar, por duket se janë duke u prishur edhe më shumë. Lojtari tashmë e ... Read More

Icardi nuk largohet nga Italia, vetëm Juve dhe Napoli mund t’ia plotësojnë kushtet

26/02/2019

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, dëshiron të qëndrojë në Itali, duke hapur kështu derën një kalimi te Juventusi ose Napoli. Sipas Corriere dello Sport, familja ... Read More

Interi do t’ia zbret klauzolën e largimit Icardit, nëse e nënshkruan kontratën e re

25/02/2019

Interi është i përgatitur të heqë klauzolën e blerjes së Mauro Icardit në bisedimet për kontratën e re. Negociatat po vazhdojnë midis shefit të Interit, ... Read More

Interi i ofron rinovimin e kontratës Icardit

23/02/2019

Mauro Icardi pritet të humbasë edhe udhëtimin e së dielës te Fiorentina, por ndërkohë është raportuar se Interi i ka ofruar atij një kontratë të ... Read More