Tag: Mauro

Interi takohet të premten me agjentin e Icardit për rinovimin e kontratës

17/01/2019

Agjentja dhe gruaja e Mauro Icardit, Wanda Nara, njoftohet se do të takohet nesër (e premte) me drejtuesit e Interit për bisedime rreth kontratës së ... Read More

Marotta qetëson tifozët rreth rinovimit të Icardit: Të dy palët dëshirojnë të vazhdojnë së bashku

14/01/2019

Drejtori i Interit, Giuseppe Marotta, i ka kërkuar tifozëve të qëndrojnë të qet rreth të ardhmes së Mauro Icardit. Italiani ka siguruar tifozët se lojtari ... Read More

Interi cakton kufirin e pagës së Icardit, të martën takimi me Wandan

12/01/2019

Interi pritet që të takohet me Wanda Naran që të diskutojë për kontratën e re të Mauro Icardit dhe paga prej 7 milionë eurosh e ... Read More

Moratti: Icardi ka të drejtë të kërkojë rritje të pagës, klubi ka strategji për ta mbajtur atë  

11/01/2019

Ish-pronari dhe presidenti i Interit, Massimo Moratti thotë se Mauro Icardi ka të drejtë për t’i kërkuar klubit një rritje page. Agjentja dhe gruaja e ... Read More

Presidenti i Interit, Zhang: Tifozët të mos shqetësohen, Icardi është kapiteni ynë

11/01/2019

Presidenti i Interit, Steven Zhang ka thënë rinovimi i Mauro Icardit pritet të vijë pasi ai është kapiteni i tyre dhe nuk kanë probleme mes ... Read More

Interi i ofron Icardit shtatë milionë euro në vit

10/01/2019

Interi njoftohet se i ka ofruar kapitenit Mauro Icardi një rrogë prej shtatë milionë eurosh, por është ende poshtë kërkesave të gruas dhe agjentes së ... Read More

Gruaja e Icardit i konfirmon zërat për mos rinovimin e kontratës: Jemi shumë larg me Interin, katër klube e duan

09/01/2019

Wanda Nara e ka konfirmuar se marrëveshja mes klubit dhe burrit të tij Mauro Icardi, është ende larg, ndërsa ka shtuar se katër klube e ... Read More

Icardi kërkon dyfishim të pagës për të rinovuar kontratën me Interin  

04/01/2019

Gruaja dhe agjentja e Mauro Icardit, Wanda, thuhet se kërkon nëntë milionë euro në sezonin për sulmuesin e Interit, për të nënshkruar një kontratë të ... Read More

Interi ka nevojë për rinovimin e kontratës së Icardit

03/01/2019

Interi duhet të lidhë shumë shpejt Mauro Icardin me një kontratë të re, pasi Real Madridi është i interesuar për sulmuesin. Reprezentues argjentinas ka një ... Read More

Adriano: Me Icardin do ishim një dyshe e mrekullueshme, Moratti si një baba i dytë për mua – Zanetti shembull

24/12/2018

Legjenda e Interit, Adriano, beson se do të ishin një dyshe fantastike me Mauro Icardin. 36-vjeçari iu bashkua klubit italian në vitin 2001 dhe me ... Read More

Spalletti: Rinovimi i Icardit nuk ka shkaktuar probleme

21/12/2018

Luciano Spalletti siguron se thashethemet e rinovimit të kontratës së Mauro Icardit nuk kanë krijuar probleme. Icardi dhe drejtuesit e klubit janë tash e një ... Read More

Klauzola po e bllokon rinovimin e Icardit

20/12/2018

Mediat italiane raportojnë se blloku i pengesës së Interit në bisedimet e kontratës me Mauro Icardin është klauzola e lirimit në kontratën e tij, pasi ... Read More