Tag: mbërritur

“Ku e ke burrin”/ Armina Mevlani flet për shtyrjen e dasmës me Shkëlzen Berishën

11/08/2020

Armina Mevlani ka ndarë me miqtë e saj virtual përgjigjet e pyetjeve që i kanë mbërritur në Instagramin e saj. E natyrisht që nuk kishte ... Read More

Pamje që të therin në shpirt, i moshuari i pastrehë ushqehet në koshat e plehrave

05/07/2020

Pamje rrëqethëse kanë mbërritur ditën e sotme në redaksinë e JOQ ALBANIA. Një i pastrehë, i moshuar që endet në rrugët e Elbasanit ka prekur ... Read More

Ushqimet që duhet ti keni në tavolinë gjatë stinës së vjeshtës

21/11/2019

Vjeshta ka mbërritur e rrjedhimisht edhe produktet ushqimore që gjejmë në dyqan, veçanërisht në treg kanë ndryshuar.Këto që do të shikoni më poshtë janë ushqimet ... Read More

Apple lanson MacBook Pro me ekran 16 inç

14/11/2019

Pas një seri të thashethemeve dhe rrjedhjeve, duket se MacBook Pro i ri i Apple ka mbërritur dhe përfaqëson MacBook Pro më të madh që ... Read More

Napoli bën goditjen e madhe këtë merkato

20/08/2019

21:20 | 08/20/2019 Sulmuesi i PSV dhe Meksikës, Hirving Lozano, më në fund ka mbërritur në Itali për të finalizuar transferimin e tij të shumëpritur ... Read More

Mbërrin në Tiranë trupi i major Tanushit që humbi jetën në Letoni (Video)

15/05/2019

Trupi i komandantit të kontingjentit shqiptar në Letoni, major Klodian Tanushit, ka mbërritur para disa minutash në Shqipëri. Në aeroport ai u prit nga shefi ... Read More

Dodik në Tiranë, thotë se nuk i bëjnë përshtypje protestat e shqiptarëve

08/05/2019

Ka mbërritur në Tiranë, lideri i serbëve të Bosnjes, Milorad Dodik. E shkurt për media ka thënë se nuk i bën përshtypje protesta që e ... Read More

Nis sezoni turistik në Sarandë, mbërrin 2400 turistët e parë

18/04/2019

Saranda fillon sezonin e ri turistik për vitin 2019. Ditën e sotme ka mbërritur kroçera e parë për këtë sezon turistik, në Portin e e ... Read More

Fjalët e para të Edy Reja si trajner i Shqipërisë

17/04/2019

Edy Reja është prezantuar si trajner i Kombëtares Shqiptare. Italiani, gjatë ditës së sotme ka mbërritur në Shqipëri për të marrë drejtimin kuqezinjve, për të ... Read More

Trajneri i ri i Kombëtares mbërrin në Tiranë, sot bëhet prezantimi i tij

17/04/2019

Trajneri i ri i Kombëtares Shqiptare, Edy Reja, ka mbërritur në Tiranë, për t’u prezantuar si trajner i kuqezinjve. Në aeroportin ndërkombëtar të Rinasit, pasditen ... Read More

Vëllai i Shaqirit në Prishtinë për t’ia sjellë Kosovës Hadergjonajn

25/03/2019

Erdin Shaqiri, vëllai i futbollistit të famshëm shqiptar të Zvicrës, Xherdan Shaqirit, ka mbërritur në Prishtinë për ta, siç raportohet, ndërmjetësuar kalimin e Florent Hadergjonajt ... Read More

Forma e veçantë e protestës: “S’ka Shqipëri, ka 3 tepsi” (Foto)

16/03/2019

Dilaver Nela është padyshim protestuesi më i veçantë, që ka mbërritur para kryeministrisë, ndërkohë që pritet të vijnë mijëra mbështetës të tjerë të opozitës. 54-vjeçari ... Read More