Tag: mbetën

Shokohen mjekët, nxjerrin mbi 53 karat stoli e monedha ari nga stomaku i një gruaje indiane

25/07/2019

Mjekët mbetën të habitur pas heqjes së më shumë se 53 karat stoli dhe monedha nga stomaku i një gruaje indiane. Runi Khatun, 26 vjeç, ... Read More

Njeriu që habiti tërë Londrën, u ngjit në maje të rrokaqiellit 95-katësh pa ndonjë pajisje mbrojtëse

09/07/2019

Kalimtarë të shumtë rasti mbetën të habitur, kur panë një burrë pa ndonjë pajisje mbrojtëse duke u ngjitur në maje të njërës nga ndërtesat më ... Read More

Këto janë historitë që një femër i ka provuar të paktën një herë në jetë

08/06/2019

Në jetën e çdo femre ka meshkuj dhe pasione të djegura që mbeten të paharrueshme. Dëshira është një flakë zjarri në errësirë Ne e ndjekim ... Read More

Shqipëri: Opozita përsëri në protestë, Rama fton për dialog

12/05/2019

Pas ngjarjeve të protestës së të shtunës mbrëma në Tiranë, ku dhjetëra policë e qytetarë mbetën të lënduar nga përplasjet e dhunshme mes vete, 84 ... Read More

Zidane zbulon arsyen pse e la jashtë skuadrës Balen

06/05/2019

11:09 | 05/06/2019 Shumë tifozë të Real Madridit mbeten të habitur kur emri i Gareth Bale nuk ishte pjesë e skuadrës për ndeshjen ndaj Villarreal. ... Read More

Pse kam pika të zeza dhe si të shpëtoj prej tyre?

04/05/2019

Sado të rregullta të jemi me pastrimin dhe trajtimet e fytyrës, pikat e zeza do të mbeten gjithnjë aty. Për pak kohë s’i shohim, pastaj…Përshëndetje! ... Read More

Gjithçka filloi si një sherr verbal brenda një lokali – u plagosën në Laç, dy kushërinjtë vdesin në Tiranë (Video)

28/04/2019

Dy të rinj, të cilët mbetën të plagosur pas një shkëmbimi zjarri sot në mbrëmje në qytetin e Laçit kanë ndërruar jetë pak çaste më ... Read More

Shqipëria thyen rekord në Europë, papunësia 32.8%

15/04/2019

Të papunë, të pa arsimuar ose të patrajnuar, alternativat e vetme për të rinjtë shqiptarë mbeten kafeneve, deri sa të gjejnë një mundësi për të ... Read More

Emrat më të bukur për vajzat e djemtë që lindin në pranverë

02/04/2019

Janë emra unikë, universal ndaj edhe mbeten gjithmonë gjetje të zgjuara. Stina e pranverës, por sidomos muaji prill, ofron me dhjetra ide emrash që lidhen ... Read More

Shumë vatra zjarri vazhdojnë të jenë aktive në të gjithë vendin

01/04/2019

Alsat 2019-04-01T14:47:01+02:00 Dhjetëra vatra të zjarrit ende mbeten aktive në të gjithë territorin e vendit. Helikopterë ushtarak, aeroplanë të Drejtorisë për Mbrojtje dhe Shpëtim, kamionë ... Read More

Spalletti zbulon se a do të kthehet Icardi në skuadrën e Interit

30/03/2019

Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, e ka konfirmuar se Mauro Icardi dhe Lautaro Martinez do të mbeten jashtë skuadrës së tij për ndeshjen kundër Lazios, ... Read More

Priten reshje në Shqipëri

26/03/2019

Orët e para të ditës mbeten me kthjellime dhe vranësira kalimtare, në Shqipëri, ku më të dendura paraqiten në zonat malor. Mesdita dhe pasditja sjellin ... Read More