Tag: mbrapsht

Jahjaga: E vërteta mbi skandalin e djeshëm të zbardhet sa më parë, kryesit e këtij manipulimi të marrin dënimin

17/05/2019

Ish Presidentija e Kosovës, Atifete Jahjaga, ka thënë se dje dhe sot është kthyer mbrapsht i tërë angazhimi i bërë për t’u ofruar të mbijetuarve ... Read More

As Harry dhe as nëna e saj, ky person do të lajmërohet i pari kur Meghan të bëhet nënë

30/03/2019

Numërimi ka nisur mbrapsht për të pritur fëmijën e parë të Meghan Markle dhe princ Harryt.Në prill pritet të vijë në jetë princi ose princesha ... Read More

E harroi fëmijën në aeroport, nëna i kërkoi pilotit ta ulë aeroplanin

12/03/2019

Një aeroplan është kthyer mbrapsht në aeroport, pasi një nënë pohoi se kishte harrur fëmijën e saj në terminal. Saudi Airlines ishte nisur në fluturim ... Read More

E harroi fëmijën në aeroport, nëna detyron avionin të ulet

12/03/2019

12 Mars 2019 / 11:40 Një avion është kthyer mbrapsht në aeroport pasi një nënë pohoi se kishte harrur fëmijën e saj në terminal. Saudi ... Read More