Tag: mbrëmjen

Të kthyerit nga Siria nuk paraqesin rrezik për sigurinë në vend, shteti t’u ofrojë kujdes maksimal

22/04/2019

Mbrëmjen e së premtes nga Siria në Kosovë u kthyen 110 kosovarë, mes të cilëve 106 gra e fëmijë dhe katër luftëtarë që dyshohet se ... Read More

Gjendet çifti i turistëve belg në Himarë

19/04/2019

Gjendet çifti i turistëve nga Belgjika që kishte humbur kontaktet mbrëmjen e së enjtes në malet e Llogarasë në Vlorë. Policia e Shqipërisë ka konfirmuar ... Read More

Blero poston foto nga shtrati me Afronën

07/04/2019

Blero dhe Afrona mbrëmjen e kaluar qëndruan pranë njëri-tjetrit. Blero ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën tregon se ai dhe ... Read More

Brenda super shtëpisë së Renato Mekollit, dalin pamjet

01/04/2019

Renato Mekolli shefi i njohur i kuzhinës ka publikuar mbrëmjen e djeshme në ‘Instagram’ një video, në të cilën shihej duke kaluar kohën shtrirë në ... Read More

Gresa Behluli ndan me fansat fotografitë familjare nga kënagjeqi: Familja është gjithçka

29/03/2019

Këngëtarja e njohur Gresa Behluli, ka festuar së fundi mbrëmjen e beqarisë.Pjesë e kënagjeqit të saj ishin familjarë të shumtë dhe figura publike, të cilët ... Read More

Si dukej Linda Rama dhe Ajola Xoxa në premierën e ‘Dy Gisht mjaltë’

29/03/2019

“2 Gisht Mjaltë” është  komedia shqiptare që u prezantua mbrëmjen e djeshme për herë të parë për publikun shqiptar kun ë rolet kryesoe janë Ermal ... Read More

Ermali dhe Elvana Gjata shfaqen në “tapetin e kuq” shfaqet premiera e filmit të tyre

27/03/2019

Ka nisur mbrëmjen e sotme pre-premiera e filmit të shumëpritur “2 gisht mjaltë”, që vjen me protagonistë kryesorë aktorin, moderatorin dhe producentin Ermal Mamaqi dhe këngëtaren ... Read More

Velina e re e ‘Xing me Ermalin’ rrëzohet në mes të skenës

25/03/2019

Pas largimit të bujshëm të Kejvina Kthellës nga ‘Xing me Ermalin’, mbrëmjen e djeshme u prezantua velina e re e emisionit, modelja Belinda Dragoti.Belinda tërhoqi ... Read More

Valdrin Sahiti zbulon veset e Leonora Jakupit, Elvana Gjatës, Nora e Era Istrefit

24/03/2019

I ftuar në “Xing me Ermalin” mbrëmjen e kaluar stilisti i njohur Valdrin Sahiti zbuloi gjatë emisionit shumë të pathëna. Ndër pyetjet provokuese të Mamaqit ... Read More

Panucci flet pas shkarkimit

23/03/2019

Christian Panucci nuk është më trajner i Kombëtares shqiptare. Humbja 2-0 me Turqinë, në mbrëmjen e së premtes i kushtoi shumë trajnerit italian. 45-vjeçari largohet ... Read More

Sekuestrohen qindra kilogramë barna ilegale nga Inspektorati Farmaceutik i MSH-së

22/03/2019

Inspektorati Farmaceutik i Ministrisë së Shëndetësisë, pas inspektimeve ad-hoc të kryera mbrëmjen e kaluar në tre subjekte farmaceutike private ka sekuestruar qindra kilogramë barna ilegale. ... Read More

Përshkallëzohet protesta tek Unaza e Re, banorët bllokuan për katër orë rrugën

19/03/2019

Protesta te Unaza e Re ka përshkallëzuar mbrëmjen e kësaj të hëne, pasi banorët e kësaj zone kanë bllokuar si çdo ditë rrugën. Por protesta ... Read More