Tag: mbrëmshëm

Rita gati zbulon pjesët intime në fustanin e shkurtër e shtrirë në divan

01/05/2019

Rita Ora pas koncertit të mbrëmshëm në Milano, ka publikuar një foto joshëse në Instagram. Rita Ora po vazhdon me turneun e koncerteve në vende ... Read More

Kjo nuk pritej: Pochettino, trajner i Chelseas?

23/04/2019

Barazimi i mbrëmshëm ndaj Burnleyt, e ka lëkundur edhe një herë pozitën e Maurizio Sarrit te Chelsea. Chelsea barazoi me Burnleyn në Stamford Bridge, 2:2, ... Read More

Pendarovski në Kumanovë, kërkon votën e të gjitha etniteteve

16/04/2019

S A 2019-04-16T15:08:31+02:00 Kandidati për President, Stevo Pendarovski gjatë tubimit të mbrëmshëm qendror në Kumanovë u shpreh se ndodhet në ambientin më të denjë, i ... Read More

Filipçe: Mjekët po bëjnë gjithçka për të shpëtuar ata që janë në rrezik

14/02/2019

14 Shkurt 2019 / 12:29 Në lidhje me aksidentin e mbrëmshëm tragjik në autostradën Shkup-Tetovë, Ministria e Shëndetësisë informon se në ndihmë të të lënduarve ... Read More

Të shtënat në Tetovë, arrestohen dy persona

30/11/2018

Dy persona të përfshirë në incidentin e mbrëmshëm që ndodhi në qendër të Tetovës janë arrestuar, ndërsa 6 të tjerë janë në kërkim. Read More

Kështu duket sheshi Skënderbeu pas manifestimit të mbrëmshëm (foto)

29/11/2018

Kështu duket sot sheshi Skënderbeu. I ngulfatur nga mbeturinat që pjesëmarrësit në manifestimin e mbrëmshëm me rastin e 28 nëntorit, i lanë pas vete. Read More

Tragjedia në Gostivar ua çel sytë autoriteteve

06/11/2018

6 Nëntor 2018 / 15:32 Rasti i mbrëmshëm tragjik në Gostivar ku 17 vjeçarja Xhejha Mexhiti humbi jetën si pasojë e sulmit të qeneve endacak, ... Read More

Policia jep detaje të aksionit të mbrëmshëm, përdorën armët si dhe u lënduan dy policë nga goditja me veturë

16/10/2018

Policia e Kosovës ka dhënë detaje të aksionit të mbrëmshëm, ku provuan të ndalin veturën e dyshuar, në të cilën ishin tre persona por që ... Read More

Ahmeti: Librashitësit nuk do të largohen, do të gjejmë mënyra për përkrahjen e tyre

04/10/2018

Pas lajmit të mbrëmshëm se librashitësi Florim Beqiri do të mund të largohet nga pjesa ku shet libra për shkak se do të duhej të ... Read More

Ora e Super Muzikës – Ermal Meta dhe Rita Ora ndezin Sheshin “Skëndërbej” më 1 dhe 3 qershor

31/05/2018

Qershori në Tiranë nis me super evente. Pas koncertit të mbrëmshëm që shënjoi edhe përurimin e Teatrit të Hapur, në 1 dhe 3 qershor në ... Read More

Policia jep detajet e fundit lidhur me aksidentin e dy policëve, që ranë në lumin Lepenc

29/04/2018

Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me aksidentin e mbrëmshëm në rrugën magjistrale Kaçanik-Hani i Elezit, kur një veturë e policisë, ku ishin dy ... Read More

Rama-Meta, takim pozitiv

03/04/2017

Takimi i mbrëmshëm në ambientet e Pazarit të Ri mes kreut të Partisë Socialiste, Edi Rama dhe Ilir Metës të Lëvizjes Socialiste për Integrim, ishte ... Read More