Tag: mbyll

Mbyllen tempujt në Jerusalem

26/03/2020

Kisha e Varrit të Shenjtë në Jerusalem u mbyll sot për shkak të epidemisë koronavirus. Vendimi u mor pas një takimi të policisë izraelite dhe ... Read More

Julian Deda nxjerr zbuluar Marinën, moderatorja paska një surprizë për sezonin e ri të “Kalifornias”

16/01/2020

Sezoni televiziv i emisionit “Kalifornia”, nën moderimin e Marina Vjollcës u mbyll me sukses këtë vit, por mesa duket, në sezonin e dytë emisioni do ... Read More

Statistikat e dekadës në Evropë, Messi nuk njeh rival

02/01/2020

12:59 | 2 Janar 2020 12:59 | 2 Janar 2020 Lionel Messi e mbyll këtë dekadë me shifra të frikshme duke lënë pas Cristiano Ronaldo ... Read More

Kampionati anglez: Liverpool sot ka nevojë për një mrekulli të re

12/05/2019

8:50 | 12 Maj 2019 08:50 | 12 Maj 2019 Premierliga angleze sot mbyll sezonin 2018/2019, me Manchester City dhe Liverpool që po luftojnë për ... Read More

“Transformoj dhimbjen në fuqi”, Oriola provokon e lagur në bikini

02/05/2019

Oriola Marashi vendosi ta mbyll ditën me fotografi provokuese. Oriola Marashi ka ndarë me ndjekësit disa fotografi në Instagram, në të cilat vjen tejet joshëse, ... Read More

Si të flesh përsëri pasi zgjohesh në mes të natës?

28/04/2019

Zgjohesh, por jashtë është akoma natë. Ora 4:00. Uff! Rrotullohesh sa majtas-djathtas, mbyll sytë, i hap, i mbyll përsëri – thjeshtë nuk të merr gjumi. ... Read More

Milan e siguron transferin e parë

22/04/2019

Milan dëshiron ta mbyll transferimin e Timeoue Bakayokos. Milan e ka në huazim Timeoue Bakayokon nga Chelsea, gjersa e ka të drejtën për ta blerë ... Read More

Bersant Celina po ndryshon skuadër

09/04/2019

Bersant Celina mund të largohet në verë nga Swansea City, me të cilën po e mbyll një sezon fantastik. Ylli i Kosovës shkëlqeu këtë edicion ... Read More

James po transferohet në Premierligë

09/04/2019

James Rodriguez do të largohet nga Real Madrid në afatin e verës. James Rodriguez po e mbyll huazimin dy vjeçar te Bayern Munich nga Real ... Read More

Formacioni më i mirë i javës së 21-të – Derbi sjell lojtarët më të mirë

08/03/2019

Prishtina dhe Feronikeli luajtën një ndeshje të fortë dhe me raste, por e cila u mbyll 1-1. Ky barazim i konvenoi më shumë Feronikelit që ... Read More

Shifra të çmendura të Pep Guardiolas, 25 trofe në 10 sezone – A mund ta thyej rekordin e Fergusonit?

26/02/2019

Ndeshja që u mbyll me penallti në mes të Chelseat dhe Manchester City në finalen e EFL Kupës, nxori fitues djelmoshat e Pep Guardiolas,  për ... Read More

Klopp: Duhet të luajmë më mirë, Bayern nuk kishte asnjë rast në pjesën e dytë

20/02/2019

Jurgen Klopp ka folur pas ndeshjes me Bayern Munich e cila u mbyll pa gola. Ai e vlerësoi skuadrën e tij, duke i vlerësuar rastet ... Read More