Tag: mbyllje

Mbyllet protesta, mesazhi i Bashës: Jemi gati të sakrifikojmë gjithçka!

25/05/2019

Në mbyllje të protestës së opozitës, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha dërgoi një mesazh edhe për aleatët ndërkombëtarë, duke nënvizuar se opozita është e ... Read More

Basha: Vetëm një qeveri e dalë nga zgjedhje të lira mund të luftojë krimin e organizuar

19/05/2019

Në mbyllje te vizitës së tij në Parlamentin Britanik dhe Dhomën e Lordëve, lideri i opozitës Lulzim Basha ishte i ftuar i nderit në një ... Read More

Juventusit mund t’i dënohet stadiumi pas këngëve raciste ndaj Napolit

01/10/2018

Juventusi thuhet se rrezikon një mbyllje të pjesshme të stadiumin Allianz, pasi tifozët kënduan kore raciste në fitoren ndaj Napoli të shtunën. Bardhezinjtë fituan 3-1 ... Read More

Valencia ia tregon çmimin Real Madridit për Rodrigo Morenon

21/08/2018

Kur kanë mbetur edhe disa ditë deri në mbyllje të afatit kalimtar në Spanja, Real Madridi është duke punuar për një sulmues. Rodrigo Moreno mbete ... Read More

Prishtina nuk ndalet, pas pesë transferimeve, paralajmëron edhe një sulmues ndërkombëtar

01/06/2018

FC Prishtina ka paralajmëruar edhe një transferim në mbyllje të kampanjës transferuese për garat evropiane. Klubi nga kryeqyteti nuk është ndalur në javët e fundit ... Read More