Tag: mediave

Moise Kean çmend anglezët/ Thyen karantinën dhe bën festë të shfrenuar

26/04/2020

Pas Arsenal e Tottenham, edhe klubi i Everton përfundon në qendër të mediave angleze teksa lojtari i tyre, Moise Kean ka thyer rregullat e distancimit ... Read More

Foto/ Ditëlindje në kushte karantine, ja surpriza e Oriola Marashit për partnerin e saj

15/04/2020

Modelja e njohur Oriola Marashi e cila është në qendër të vëmendjes së mediave rozë për shkak të fotove apo video-ve provokuese që poston në ... Read More

“Merrni shëmbull nga Rudina, kështu gjendet burri”/ Aktorja I kthehet komentueses

14/04/2020

Fotot e Rudinës dhe Mark Frrokut tërheqin vëmendjen e mediave, por edhe të komentuesve, që krahas komplimenteve kanë edhe doza ironie. E tillë ka qenë ... Read More

Bota nën ethet e COVID-19/ Realizohet filmi i parë për Koronavirusin

04/04/2020

Gjatë kohës që koronavirusi nisi të pushtonte titujt kryesor të mediave, por përpara se jeta të bllokohej totalisht, një regjisor i pavarur konceptoi, xhiroi dhe ... Read More

Foto/ Ledri Vula zyrtarizon lidhjen me Sara Hoxhën

02/04/2020

Reperi i njohur Ledri Vula ka qënë në vëmendje të mediave për lidhjen e tij me Sara Hoxhën.  Pavarësisht se dyshja është munduar ta mbajë ... Read More

U përfol për një lidhje me miliarderin indian, Agnesa zbulon personin që i ka `rrëmbyer´ zemrën

06/03/2020

Ish-missi Agnesa Vuthaj ishte në qendër të vëmendjes së mediave pak kohë më parë, pasi u përfol se kishte një lidhje dashurie me miliarderin indian ... Read More

Foto/ Stresi rikthehet me Keisin, ja detaji që zbuloi reperi

03/03/2020

Prej disa kohësh marrëdhënia e reperit Stresi dhe Keisit është në qendër të vëmendjes së mediave. Pas një periudhe të gjatë pauze mes dyshes më të ... Read More

“Jeta e tillë është” Romeo Veshaj flet për ndarjen nga Jonida Maliqi

18/02/2020

Aktori i njohur i humorit Romeo Veshaj ishte në qendër të vëmendjes së mediave për një kohë të gjatë për romancën e tij me këngëtaren ... Read More

U përfol se është ndarë nga Tuna, reagon për herë të parë Patrisi

17/02/2020

Çifti i njohur i showbiz-it Tuna dhe Patris kanë qënë në qendër të vëmendjes së mediave pasi prej kohësh përflitet se i kanë dhënë fund ... Read More

Mbrëmja e të dashuruarve në Gjermani, Loredana dhe Zuna kapen mat

16/02/2020

Reperja e njohur Loredana prej kohësh është në qendër të vëmendjes së mediave, si fillim për shkak të ndarjes nga Mozzik e më pas për ... Read More

“Në dasmën e dytë…”/ Ish-bashkëshorti i Rudinës flet për martesat e dështuara

04/02/2020

Prej kohësh historia e ndarjes e Rudina Dembacajt është shndërruar në kryefjalën e mediave rozë. Aktorja dhe ish-bashkëshorti i saj i dhanë fund martesës 3-vjeçare, ... Read More

Armina Mevlani sqaron një herë e mirë thashethemet për dasmën e saj : Nuk ka dasëm këtë pranverë

03/02/2020

Blogerja e njohur Armina Mevlani ka qënë në vëmendje të mediave pas lajmit se do të martohet këtë pranverë me Shkelzen Berishën. Sipas agjentit të ... Read More