Tag: medieve

Almeda flet pas operacionit të të birit, kjo është gjendja e tij

01/11/2019

17:16 | 11/01/2019 Foto: Instagram Djali i Almedës dhe Tolgahanit dje i është nënshtruar një operacioni. Sipas medieve turke, Efehan, i është nënshtruar një operacioni ... Read More

Kapen mbi një ton kanabis në Turqi – arrestohen shtatë shqiptarë

03/05/2019

1.2 ton kanabis i modifikuar gjenetikisht është sekuestruar nga policia turke në Stamboll. Sipas medieve vendase janë konfiskuar edhe 550 mijë pilula droge ekstazi, të ... Read More

Një vit më parë u përleshën me këpucë, Cardi B habit me fjalët për Nicki Minaj

03/05/2019

18:56 | 05/03/2019 Emrat e tyre u bënë kryetemë e medieve rozë për shkak të një mosmarrëveshje që kishin. Cardi B dhe Nicki Minaj njihen ... Read More

Performanca pesë minutëshe që i kushtoi Madonnës pesë milionë dollarë

02/05/2019

Madonna ditë më parë u bë lajm i medieve ndërkombëtare. Mediet e huaja shkruanin se Madonna ka paguar 5 milionë dollarë për performancën në “Billboard ... Read More

Kylie Jenner merr vendimin drastik për Jordyn Woods

30/04/2019

Jordyn Woods u bë kryetemë e medieve rozë pas tradhtisë që ia bëri familjes Kardashian. Jordyn Woods kishte tradhtuar Khloe Kardashian me partnerin e saj, ... Read More

Vijnë reagimet e para pas ‘zënkës’ Salah – Klopp

17/04/2019

Liverpool ka hedhur poshtë pretendimet e medieve në Spanjë se Mohamed Salah po kërkon largimin nga ‘Anfield Road’. Media e njohur spanjolle ‘AS’, gjatë ditës ... Read More

Mediet spanjolle zbulojnë formacionin anti – Man Utd të Valverde

15/04/2019

E gjithë vëmendja e medieve spanjolle është kthyer kah ndeshja e dytë e Barcelonës kundër Manchester United. Në kuadër të Ligës së Kampionëve, në fazën ... Read More

Arrestohet babai i Messit

05/04/2019

Sipas medieve vendase, Jorge Messi, babai i Lionel Messit, është arrestuar të enjten mbrëma, pasi ka goditur me veturë një motoçiklistë. Babai i Lionel Messit, ... Read More

OSBE dënon gjuhën e urrejtjes ndaj gazetares Valerie Hopkins

03/10/2018

3 Tetor 2018 / 11:25 Harlem Dezir, përfaqësuesi i OSBE-së për lirinë e medieve e ka dënuar ashpër gjuhën e urrejtjes së shprehur nga gazetari ... Read More