Tag: mendje

Horoskopi ditor, e diel 29 mars 2020

29/03/2020

DashiDo jeni mendje hapur gjate kësaj dite dhe do pranoni te provoni emocione te reja ne çift. Gjithçka pritet te shkoje me se miri. Edhe ... Read More

Jonida Vokshi poston për herë të parë foto me barkun e rrumbullakosur

28/02/2020

Edhe pse vetëm pak kohë më parë ajo përgënjeshtroi shtatzaninë, Jonida Vokshi ndryshoi mendje, duke pranuar vetë që është në ‘pritje të ëmbël’. “Kur të ... Read More

8 arsye pse kafja (në sasinë e duhur) na bën mirë të gjithëve

07/12/2019

Kafeina është gjëja e parë që të vjen në mendje kur përmend kafen. Por ajo përmban gjithashtu antioksidantë dhe substanca të tjera aktive që mund ... Read More

Kjo është arsyeja pse hotelet kanë gjithmonë çarçafë dhe jastëkë të bardhë

18/11/2019

Dimri po vjen dhe teksa të gjithë një mendje e kemi nga festat, me siguri që jeni duke planifikuar pushimet apo arratisjen e radhës, diku ... Read More

Mjekët ndalojnë urgjentisht kombinimin klasik në sallatë kastravec-domate, kjo është arsyeja

25/06/2019

Kur bëhet fjalë për përgatitjen e sallatës, mijëra kombinime na vijnë në mendje e kastraveci me domaten është më i zakonshmi. Ndonëse jemi të sigurt ... Read More

Selmanaj 20 vjet pas tregon tmerrin që ndodhi në masakrën e Dubravës: Më mbuluan trupat e të vdekurve, nuk e dija nëse isha i plagosur (Video)

22/05/2019

“10 vite pas është e vështirë të kthehesh me mendje – shpirt, e të flasësh për masakrën e Dubravës, jo pse kujtesa më ka tradhtuar, ... Read More

Këngëtari i famshëm flet pas operacionit në zemër

06/04/2019

Mick Jagger, ka thënë se është "në mendje" dhe "ndihet shumë më mirë" pas marrjes së trajtimit spitalor. Këngëtari thuhet se i është nënshtruar kirurgjisë ... Read More

Efekti Zidane, Marcelo dëshiron të vazhdojë

30/03/2019

Marcelo ka ndërruar mendje, dëshiron të vazhdojë karrierën te Real Madridi.Pak javë më parë, Marcelo shihej me një këmbë jashtë Real Madridit, kjo u vërtetua ... Read More

Aplikacionet me të cilat do të gjeni menjëherë titullin e këngës që jeni duke e dëgjuar (Foto)

26/01/2019

Ndër gjërat më të bezdisshme në jetë, është kur të mbetet në mendje një këngë, të cilën e këndon vazhdimisht edhe pse e urren. Më ... Read More