Tag: mendon

Çfarë kërkojnë femrat tek një mashkull?

03/12/2019

Nuk është diçka misterioze. Në fakt është shumë e thjeshtë nëse e mendon pak. Një grua nuk dëshiron shumë nga një mashkull, por janë vetëm ... Read More

Nëse jeni duke u martuar për këto arsye, atëherë jeni duke bërë një gabim të madh

31/08/2019

Nëse keni arritur një moshë kur shoqëria mendon se është mosha për tu martuar, atëherë ju mund të keni dëgjuar këtë pyetje apo fjali shumë ... Read More

Legjenda e Barcelonës: Neymar nuk do të transferohet te Real Madrid

29/08/2019

13:51 | 08/29/2019 Ish ylli i Barcelonës, Rivaldo mendon se Neymar nuk do të transferohet te Real Madrid, sepse ai beson se bashkatdhetarit të tij ... Read More

Trump kërkon hetim për lidhjet e Kompanisë “Google” me Pekinin

16/07/2019

“Investitori në botën e teknologjisë, miliarderi Peter Thiel mendon se ‘Google’ duhet të jetë objekt i një hetimi për tradhti. Ai akuzon Google se punon ... Read More

Deklarata e Southgate pas triumfit ndaj Zvicrës

09/06/2019

21:03 | 9 Qershor 2019 21:03 | 9 Qershor 2019 Menaxheri i Anglisë, Gareth Southgate mendon se zhgënjimi i skuadrës së tij pasi përfunduan të ... Read More

Christopher Hill: Ka ardhur ora e Evropës për zgjidhjen e çështjes mes Kosovës dhe Serbisë

25/05/2019

Ish ndërmjetësuesi amerikan në konferencën mbi Kosovën në Rambouillet të Francës, ambasadori Christopher R. Hill mendon se në çështjet midis Kosovës dhe Serbisë, ka ardhur ... Read More

Haradinaj thotë se Rexhep Selimi ia ka huq gjithmonë politikisht

11/05/2019

“Deputeti nga Lëvizja Vetëvendosje Rexhep Selimi nuk ia ka qëlluar politikisht”. Kështu mendon kolegu i tij nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Daut Haradinaj. ... Read More

Real Madrid po e ‘blindon’ super lojtarin

25/04/2019

Përveç transferimeve, Real Madrid po mendon t’i blindojë edhe disa lojtarë të skuadrës. Real Madrid është duke i përgatitur kontrata të reja për disa lojtarë ... Read More

Milan me super transferim nga Ajaxi

23/04/2019

Milan është shumë afër të bëjë një transferim të madh. Milan po mendon që në verë të peshkojë te Ajaxi. Skuadra italiane kishte tentuar ta ... Read More

Man Utd me përforcim të ri nga Chelsea

23/04/2019

Manchester United po mendon të bëjë një transferim befasues nga Chelsea. Manchester United po tenton ta transferojë talentin e Chelseas, Reece James. Mbrojtësi 19-vjeçar është ... Read More

Sarri mendon se mediet po i japin më shumë rëndësi sesa duhet Ligës së Kampionëve

22/04/2019

Sarri mendon se mediet po i japin më shumë rëndësi sesa duhet Ligës së Kampionëve Trajneri i Chelsea, Maurizio Sarri, ka befasuar me deklaratën e ... Read More

Van Dijk shpreson për fitoret e Liverpool, mendon se moti i mirë favorizon skuadrën

22/04/2019

Van Dijk shpreson për fitoret e Liverpool, mendon se moti i mirë favorizon skuadrën Qendër mbrojtësi i Liverpool, Virgil Van Dijk, ka shprehur edhe njëherë ... Read More