Tag: menjëhershëm

Ndryshimet klimaterike nxisin dhimbjen e kokës

23/05/2019

Ndryshimi i menjëhershëm i veçorive klimaterike si presioni, temperatura, lagështira dhe era, mund të bëhet shkak për fillimin e dhimbjes së kokës. Kushtet klimaterike janë ... Read More

Mourinho: Nuk dëshiroj të rikthehem në Ligën Premier

25/02/2019

Jose Mourinho nuk po planifikon rikthim të menjëhershëm në Ligën Premier. Duke e komentuar humbjen e Chelseat në Carabao Cup kundër Manchester City, Mourinho u ... Read More

Samsung: Telefoni i palosshëm mund të lansohet së bashku me linjën Galaxy S10

14/02/2019

Ndryshe nga vitet e mëparshme, kur gjithçka kishte qenë thashetheme për fillimin e menjëhershëm të telefonit të parë të palosshëm Samsung, 2019 më në fund ... Read More

Pas letrës së Amerikës, takohen liderët shtetëror

12/02/2019

Letra e SHBA-ve ku kërkohej pezullimi i menjëhershëm i taksës ndaj Serbisë, ka bërë që liderët e shtetit të mblidhen sonte në një takim. Takimi ... Read More

Chris Brown xhiron klipin e ri “Back 2 Love” në Paris

24/01/2019

Vetëm pak ditë pas arrestimit të tij dhe lirimit të menjëhershëm, Chris Brown po xhiron videoklipin e ri. Të mërkurën këngëtari është parë duke xhiruar ... Read More

Luciano Spalletti : Interi nuk është në krizë

14/12/2018

Luciano Spalletti dëshiron të shohë “një reagim të menjëhershëm” nga Interi, por këmbëngul se nuk janë në krizë siç ishin dimrin e kaluar. Nerazzurrët humbën ... Read More

Vjosa Osmani i përgjigjet Lutfi Hazirit: Jam bijë e Mitrovicës, marre ju qoftë atyre që i bëjnë argat ndarjes së Kosovës

11/09/2018

I menjëhershëm ka qenë reagimi i deputetes së LDK-së, Vjosa Osmani, ndaj sulmit që i ka bërë përmes rrjetit social Facebook, nënkryetari i partisë së ... Read More

Guardiola: Emery do ta kthejë Arsenalin në luftë për tituj

12/08/2018

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola e ka mbështetur Unai Emery që të bëjë ndikim të menjëhershëm te Arsenali dhe ta kthejë klubin në garë ... Read More

Deda kritikon institucionet pas lirimit të serbëve: Mos bëni shou me arrestime

10/07/2018

Deputeti i Alternativës, Ilir Deda ka reaguar ashpër pas lirimit të menjëhershëm të pesë serbëve, të cilët u arrestuan mëngjesin e sotëm pas një aksioni ... Read More