Tag: mërzitur

 “Cekja” flet nga karantina: Jam mërzitur shumë. Me gruan grindem gjatë gjithë kohës, më është bërë si motër

24/04/2020

Cekja, siç të gjithë e njohin, u shpreh që është mërzitur së tepërmi këto kohë karantine, pasi nuk është mësuar të  qëndrojë kaq gjatë në ... Read More

Shtatë përfitimet shëndetësore nga të qarit

08/11/2019

Të gjithë kemi qarë kur kemi qenë të mërzitur, por shpesh mundohemi edhe që t’i mbajmë lotët për të mos rënë në sy.Në fakt të ... Read More

Cikalleshi: Jemi të mërzitur, Manaj mund të bënte më mirë

11/10/2019

23:25 | 10/11/2019 Sokol Cikalleshi ka bërë të ditur se skuadra është e mërzitur pas humbjes kundër Turqisë. Ylli i Shqipërisë, Cikalleshi, ka shprehur keqardhjen ... Read More

Zgjimi i kobshëm në errësirë dhe mungesa e ujit

24/05/2019

Nëse zgjoheni të mërzitur dhe mbeteni të tillë gjithë ditën, por nuk e dini shkakun e vërtetë të gjendjes së tillë Shkaktari për mërzinë mesiguri ... Read More

Modelja e njohur iu ngre humorin tifozëve të Milanit pas humbjes

21/03/2019

Humbja 3-2 në derbi ndaj Interit ka mërzitur jo pak tifozët e Milanit të cilët shpresonin shumë nga skuadra e tyre.Megjithatë, për t’iu ngritur humorin ... Read More

Behrami flet si kapiten: Udineses i duhen fitoret

05/02/2019

Kapiteni i Udineses, Valon Behrami, ka mbetur i mërzitur me barazimin ndaj Fiorentinës. Sipas mesfushorit shqiptar, skuadra e tij e meritoi fitoren në atë takim. ... Read More

Fabregas: Arsyeja që iu bashkova Monacos ishte Henry

29/01/2019

I transferuari te Monaco në afat të janarit, Cesc Fabregas, është shprehur i mërzitur për shkarkimin e Thierry Henry nga pozita e trajnerit. Spanjolli ka ... Read More