Tag: mesazhet

Katër 4 arsyet kryesore pse njerëzit besojnë tek bestytnitë

16/06/2020

Bestytnitë janë kudo. Nga mesazhet zinxhir që ju kërkojnë “t’i dërgoni këtë letër apo e-mail 10 njerëzve të tjerë, dhe diçka e mirë do të ... Read More

Twitter ndëshkon udhëheqësit botërorë që shkelin rregullat

22/10/2019

”Tani e tutje nuk do të jetë më e mundur të komentosh, të përgjigjesh apo të pëlqesh në mesazhet politike që do të shkelin rregullat ... Read More

Zhvillimet politike në Shqipëri – opozita proteston, pozita mban seancë plenare

03/04/2019

Sot pritet të mbahet seanca plenare e radhës në Kuvendin e Shqipërisë, ndërsa opozita mesazhet e saj do t’i përcjellë në protestën jashtë godinës së ... Read More

Modelja publikon bisedën me Ronaldon, thotë se ylli i Realit i tha “do ja kafshonte të pasmet”

24/03/2019

Modelja venezueliane, Alexandra Mendez ka zbuluar mesazhet me përmbajtje seksuale, që i ka dërguar Cristiano Ronaldo, gjatë kohës kur luante te Reali i Madridit.Modelja me ... Read More

Twitter njofton se shumë mesazhe private kenë qenë publike për disa vite

18/01/2019

Mesazhet private që janë dërguar përmes Twitterit, nëpërmjet aplikacionit Android, kanë qenë publike për disa vite me radhë. Zyrtarët e këtij rrjeti social, njoftuan se ... Read More

Skivi thumbon kolegët: Mirëmëngjesi, repera Barbie

08/01/2019

Ditët e fundit Skivi ka qenë mjaft aktiv me mesazhet e sjella në rrjetet sociale. Këngëtari u bë temë e medieve rozë shqiptare pas shpërthimit ... Read More